Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Mercedes-Benz SL Lorinser Bir süre önce makyajlanarak yeni bir yüze kavuşan Mercedes-Benz SL , Lorinser’in tasarım cıları tarafından yeniden yorumlandı. Lorinser’in modifiye işlemleri sonucunda sıradan

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Mercedes-Benz SL Lorinser

  Sponsorlu Bağlantılar
  Mercedes-Benz SL Lorinser

  Bir süre önce makyajlanarak yeni bir yüze kavuşan Mercedes-Benz SL, Lorinser’in tasarımcıları tarafından yeniden yorumlandı.

  Lorinser’in modifiye işlemleri sonucunda sıradan bir sürücüyü bile çılgına çevirecek bir görünüme bürünen Mercedes SL, şimdi çok daha dinamik görünüyor.

  Ön tampon altı spoyleri ve Mercedes’in meşhur yıldızını ortadan kaldıran büyük Lorinser logosu ile başlayan değişim yeniden tasarlanan hava girişleri ve yeni ön ızgara ile devam ediyor. Hava girişlerine sahip marşpiyeler, difüzör yerleştirilmiş yeni arka tamponlar, iki yanda bulunan çift çıkışlı iki egzoz ve bagaj üstü spoyleri Lorinser’in SL’de yaptığı diğer değişiklikler…


  Lorinser, SL’in sürüş özelliklerini geliştirmek için bir de aerodinamik kiti uygulamış. Yeni alaşım jantlar ve aracı daha agresif ve vahşi gösterecek iç tasarım aksesuarları da bu değişikliklerin en görünür yüzü oluyor. Araçla ilgili mekanik geliştirmeler ise halen devam ediyor. Firma yetkilileri teknik detayları da kısa bir süre sonra açıklayacaklarını duyurdular.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Hartmann Mercedes-Benz Sprinter SP5
 3. Mercedes-Benz SL R230
 4. Kicherer Mercedes-Benz CL 65 AMG
 5. Brabus Mercedes-Benz GLK
 6. FAB Design Mercedes-Benz CL 600 V12 Biturbo
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş