Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Volkswagen Scirocco Sportec Artık Volkswagen Scirocco nihayet yollara çıktığı için tuning şirketleri onu biraz daha iyileştirmek , biraz daha hızlandırmak ve biraz daha “cool” bir

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Volkswagen Scirocco Sportec

  Sponsorlu Bağlantılar
  Volkswagen Scirocco Sportec


  Artık Volkswagen Scirocco nihayet yollara çıktığı için tuning şirketleri onu biraz daha iyileştirmek, biraz daha hızlandırmak ve biraz daha “cool” bir hale getirmek için sıraya giriyorlar. İsviçreli tuning şirketi Sportec, kısa bir süre önce, Scirocco’nuzun biraz daha sıradışı yapan, süspansiyon ve motor modifikasyonlarına sahip olan SC 350’sini tanıttı.
  Sportec SC 350 2,0 litrelik ve 200 bg’lik motorun gücünü orijinal modeldekine göre 40 ile 150 bg arasında arttıran bir dizi performans ayarı seçeneğiyle geliyor. Bu yükselmiş performansta rol oynayan faktörler motor yönetimi çipleri, paslanmaz çelik egzoz, geliştirilmiş yakıt ikmali, Sportec turbo ve Intercooler. Karbon motor kapağı seçeneği de cabası. Araçta kilitli bir diferansiyel seçeneği de mevcut.
  Süspansiyona gelince, Sportec SC 350’yi ayarlanabilir amortisörler ve performans yaylarıyla yaklaşık 35 mm alçaltmış. Sportec alçaltma etkisini vurgulamak için daha büyük tekerlekler de eklemiş. 20 İnç ebadında Sportec Mono/10 hafif jantlar sayesinde azalan ağırlık sayesinde, otomobilin refleksleri canlı tutulmuş. Tekerlekler aynı zamanda güzel de görünüyor, özellikle de gösteri aracındaki karartılmış halleriyle.

  İç modifikasyonlar dört parçalı velur bir zemin döşemesi seti ve Sportec logosuyla süslenmiş karbon fiber malzeme ile sınırlı tutulmuş.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 2018 Volkswagen Tiguan, 2018 Model Yeni Volkswagen Tiguan Resimleri, 2018 Volkswagen Tigua
 3. Scirocco 2.0TSI
 4. Volkswagen Rieger Scirocco
 5. MCCHIP VW Scirocco
 6. Oettinger Scirocco
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş