Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Carlsson Aigner CK55 RS “Rüküş Edition” Alman tuning şirketi yeni Carlsson Aigner CK55 RS Rascasse’ı yaratmak için lüks ürün markası Etienne Aigner ile bir araya

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Carlsson Aigner CK55 RS

  Sponsorlu Bağlantılar
  Carlsson Aigner CK55 RS

  “Rüküş Edition”
  Alman tuning şirketi yeni Carlsson Aigner CK55 RS Rascasse’ı yaratmak için lüks ürün markası Etienne Aigner ile bir araya geldi. Yedi kişilikten dört kişiliğe dönüşen bu özel versiyon araçtan yalnızca 20 adet üretilecek ve Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergilenecek.

  Mercedes-Benz GL 500’ü temel alan CK55 456 beygir gücünde bir V8 motorla donatılmış. 5.5 litrelik DOHC V8 normalde 388 bg ve 530 Nm tork üretiyor, fakat ilaveten beygir gücünü arttırmak için yeniden programlanmış bir çip içeriyor. Tork da %20’den fazla artarak 640 Nm’ye çıkıyor. Serbest akışlı bir egzoz, metal katalitik dönüştürücüler, yeni silindir kafaları ve yüksek-açmalı eksantrik milleri de performansın iyileşmesine yardımcı oluyorlar.

  Üç parça dövülmüş alaşım jantların çevresinde iyice cilalanmış 23 inçlik dış jantlar bulunuyor. Kullanılan tekerlek kesinlikle hafif, ama aynı zamanda “daha büyük çaplı tekerleklerin ve lastiklerin yaysız ağırlığı” ile başa çıkabilecek kadar da güçlü. Süspansiyon daha iyi yol tutuşu sağlaması için 40 mm alçaltılmış.

  Dış kısımda Carlsson Aigner’in iki renkli boyası bu modelde de var, bu sefer şarap kırmızısı metalik ve siyah kullanılmış. Daha geniş çamurluklar ve yeni yan etekler, ayrıca gömme sürüş farları, sis farları ve gündüz LED’leri eklenmiş. Yeni aydınlatma çamurluk iç eteğine yapılan yeni ve çarpıcı bir eklentinin içine yerleştirilmiş ve bu da araca daha güçlü bir görünüş kazandırmak hedeflenmiş.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Carlsson Mercedes-Benz CK63 S
 3. Paylaş Facebook Twitter Google


 4. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş