Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Volvo XC60 - Heico Sportive Volvo’nun tuning uzmanı Heico Sportive , XC60’ı üstün performanslı bir sporcuya çevirdi İşe öncelikle kozmetik değişikliklerle başlayan Heico Sportive ,

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Volvo XC60 - Heico Sportive

  Sponsorlu Bağlantılar
  Volvo XC60 - Heico Sportive

  Volvo’nun tuning uzmanı Heico Sportive, XC60’ı üstün performanslı bir sporcuya çevirdi
  İşe öncelikle kozmetik değişikliklerle başlayan Heico Sportive, poliüretan-plastik karışımı(PUR)bir gövde kitinden yaralanmış. Bu gövde kitinde marşpiyeler, ön tampon altı spoyler ve yeni dört çıkışlı egzozdan oluşan arka etek kısmı bulunuyor. Ayrıca müşteriler için 18 inç, 19 inç ve 20 inç özel alaşım jantlar satın alma imkanı da sunuluyor.

  Aracın içerisinde ise Heico deri kaplama ve koltuklar yer alıyor. Kapı içlerinde ön ve arka kapı koltuklarda, vites topuzu ve hatta bagajda bile deri malzemeyi görebiliyorsunuz. Müşteriler 9 farklı renkte ve yüzeyleri farklı tasarlanmış deri malzeme seçiminde bulunabiliyor.
  XC60’ın motor kaputunun altında ise yeni geliştirilmiş dizel ve benzinli motor seçenekleri bulunuyor. 163 HP ve 185 HP olmak üzere iki farklı güç çıkışına sahip olan 2.4 lt 5 silindirli turbo dizel motorların gücü 210 HP’ye yükseltilirken 285 HP T6 turbo benzinli motorun gücü de 30 HP arttırılarak 315 HP’ye yükseltilmiş…

  Heico Sportiv ayrıca araca yeni bir süspansiyon sistemi de uygulamış. XC60’ı yaklaşık 30 mm alçaltılan bu süspansiyonlar darbeleri daha iyi obsorbe edecek şekilde tasarlanmış.


  Paylaş Facebook Twitter Google


 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş