Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Elektrikli otomobil Markaları , Elektrikli araç Markaları , Elektrikli Araba Markaları nelerdir Japon bir bilim adamı kendi kurduğu şirket adına tek şarjla 333 km gidebilen

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Elektrikli Araba Markaları nelerdir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Elektrikli otomobil Markaları,
  Elektrikli araç Markaları,
  Elektrikli Araba Markaları nelerdir


  Japon bir bilim adamı kendi kurduğu şirket adına tek şarjla 333 km gidebilen bir elektrikli araba ürettiklerini açıkladı. Elektrikli arabayı 2018 yılında otomobil piyasasına sürmeyi planladıklarını belirten bilim adamı, değişik şirketlerler başka bir elektrikli araba üzerinde çalıştıklarını da ekledi.

  Elektrikli otomobiller konusunda uzman bilim adamı tarafından kurulan bir Japon şirketi, her tekerleğinde motor bulunan ve bir kez şarj edilerek 300 kilometreden fazla yol katedebilen yeni otomobil modelini tanıttı.

  Aracı 2018′te piyasaya çıkarmayı amaçlayan Prof. Hiroshi Shimizu’nun şirketi SIM-Drive, aracın bir kez şarj edilerek bu kadar uzun yol alabilmesini tekerleklerindeki ileri motor sistemleri ve çok hafif karoser kullanılmasının sağladığını açıkladı. Testler sırasında prototip, şarj edilmeksizin 333 kilometre yol katetti. Elektrikli otomobil, aralarında Mitsubishi ve Isuzu otomobil üreticileri ile Tokyo Elektrik Şirketi (Tepco) ve IHI ağır sanayi grubunun bulunduğu 34 şirket ve kuruluşun ortak projesi olarak geliştirildi. Konsepti hazırlayan şirket ve kuruluşlar bu araç platformunu, seri üretim için otomobil fabrikalarına satmayı planlıyorlar. Japon şirketinden bir yetkili, SIM-Drive’ın ayrıca aralarında Fransız PSA Peugeot-Citroen otomotiv firması ve simülasyon yazılım şirketi Dassault Systemes’in bulunduğu değişik partnerlerle başka bir elektrikli araç prototipi üzerinde çalıştığını belirtti.

  Japon Nissan başta olmak üzere sektörün birçok önde gelen şirketi, tamamen elektrikle çalışan otomobillerin geleceğin modelleri olduğunu düşünüyor. Nissan’ın geçen yıl piyasaya çıkardığı Leaf modeli bir kez şarj edildiğinde 160 kilometre menzile sahip bulunurken, bu mesafe günlük kısa yolculuklar için yeterli görülüyor, ancak potansiyel tüketiciler, şarj istasyonlarının hala çok az olması nedeniyle aracı satın almakta tereddüt ediyorlar. Elektrikli otomobillerin geniş kitleler tarafından benimsenmesini, bataryaların yüksek üretim maliyetleri de frenliyor.

  AA


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Elektrikli Ford / Elektrikli Araba Ford / Transit Connect Elektrikli Araba
 3. Elektrikli Araba Markaları / Elektrikli Araba Markaları hangileridir?
 4. Elektrikli Araba Nasıl Şarj Edilir,Elektrikli araba şarj etme
 5. Elektrikli Araba Kaç Km Gider,Elektrikli araba kaç km hız yapar
 6. Araba Markaları Slaytı - Araba Markaları ve Modelleri ile ilgili PowerPoint Sunum
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş