Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Elektrikli Araba Renault Fluence Fiyatı Elektrikli Araba Renault Fluence Satışa Sunuluyor Elektrikli Araba Renault Fluence Renault Başkanı Carlos Ghosn , 2018 yılında Türkiye’de Oyak Renault

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Elektrikli Araba Renault Fluence Fiyatı

  Sponsorlu Bağlantılar
  Elektrikli Araba Renault Fluence Fiyatı
  Elektrikli Araba Renault Fluence Satışa Sunuluyor
  Elektrikli Araba Renault Fluence


  Renault Başkanı Carlos Ghosn, 2018 yılında Türkiye’de Oyak Renault Fabrikaları’nda üretilecek olan Fluence ZE’nin Fransa’daki satış fiyatının vergi teşviki ile birlikte 21 bin 300 avro olacağını ve bataryasının aylık 79 avroya kiralanacağını bildirdi.

  Bu yıl 112.’si düzenlenen Paris Otomobil Fuarı’nda Renault, Türkiye’de üretilecek elektrikli Fluence ZE ile Twizy ZE, Renault ZOE Preview ve Kangoo ZE modellerininin son halini sergiliyor.

  “BİR YIL İÇİNDE ELEKTRİKLİ OTOMOBİLLER PAZARA SUNULACAK”


  Tüm segmentlerde, küçük araçlardan lüks segmentte kadar Renault olarak varolma iddiasında olduklarını anımsatan Ghosn, bu fuarın lüks segmentteki Renault otomobillerinin yenilenmesi konusunda yeni bir etap olduğunu kaydetti.

  Ghosn, herkes için kaliteli ve sürdürülebilir ulaşım için Renault markasının güçlendiğini ve geleceğe hazırlandığını dile getirerek, bunun, yalın duygulara hitap eden ve cana yakın tasarımlara sahip araçlardan geçtiğini anlattı.

  Renault'nun, elektrikli araçlarının bir yıl içerisinde pazara sunulacağını bildiren Ghosn, Renault’nun, küresel ısınma ile savaşmak ve petrole bağımlılığı azaltmak gibi güçlü iddiaları olduğunu, bu iddianın da ancak yüksek adette müşteriye elektrikli otomobil ulaşırsa gerçekleşebileceğini vurguladı

  “160 KİLOMETREYİ 2 AVRODAN UCUZA GİDECEK”

  Carlos Ghosn, elektrikli Fluence’nin 160 kilometre menzil için Fransa’da 2 avrodan az bir fiyata şarj edilebileceğini dile getirerek, elektrikli araçlarla otomobil sanayisinde yeni bir sayfa açıldığını ve herkesin bu devrimsel nitelikteki değişimin bir parçası olabileceğini vurguladı.Şu an itibariyle internetten Kangoo ZE ve Fluence ZE’yi sipariş etmenin mümkün olduğuna işaret eden Ghosn, bireylerin böylelikle sıfır salımlı ulaşımın öncülerinden biri olabileceğini söyledi.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Elektrikli Renault Fluence Z.E. Özellikleri, Resimleri
 3. Renault Fluence Z.E Fiyatı,renault elektrikli araba ne kadar
 4. elektrikli araba fiyatı
 5. Elektrikli Araba Fluence Hakkında Bilgi
 6. Elektrikli Araba Fiyatları Renault
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş