Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Elektrikli Ford / Elektrikli Araba Ford / Transit Connect Elektrikli Araba Ford Otosan’ın Gölcük fabrikasında üretilip Amerika’ya ihraç edilen popüler hafif ticari aracı Transit Connect

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Elektrikli Ford / Elektrikli Araba Ford / Transit Connect Elektrikli Araba

  Sponsorlu Bağlantılar
  Elektrikli Ford / Elektrikli Araba Ford / Transit Connect Elektrikli Araba  Ford Otosan’ın Gölcük fabrikasında üretilip Amerika’ya ihraç edilen popüler hafif ticari aracı Transit Connect, bu ülkeye hayli ısındı.

  Bu ülkede piyasaya sunulmasının üzerinden çok fazla geçmese de, tüketicilerden pozitif tepkiler alan Transit Connect, geçtiğimiz günlerde ilk ödülünü aldı. Transit Connect, ABD’nin saygın dergilerinden “Popular Mechanics” tarafından düzenlenen “Otomotiv Mükemmeliyet Ödülleri”nde, ticari araç sınıfında ipi birinci sırada göğüsledi.


  ABD’nin modifiye otomobiller konusundaki en büyük ve en önemli etkinliği olan SEMA Show’a da katılan Transit Connect, burada farklı aksesuvarlarla donatılan üç kardeşiyle birlikte Ford standında yer aldı. Transit Connect’i tam anlamıyla bir tatil aracı kimliğine sokan “Azentek” ve “Grant Products”, araca mutfak, uyku bölmesi, kanape, portatif duş, hem içeride hem de dışarıda film seyretme ikmanı sunan birden fazla LCD ekran gibi unsurlar eklemişler.

  Ford’un ilk elektriklisi

  Ve Ford, ABD’de satışa sunacağı üç elektrikli araçtan ilkinin Transit Connect olacağını açıkladı. Transit Connect’i “elektriklendirmesi” için Azure Dynamics’le anlaşan Ford, aracın gelecek yıl piyasaya sunulacağını bildirdi. Elektrikli Transit Connect, tek şarjla en az 130 km yol yapabilecek. Aracın elektrik motorunun nerede monte edileceği konusundaysa henüz netleşmiş bir karar olmadığı belirtiliyor.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Elektrikli Araba Markaları / Elektrikli Araba Markaları hangileridir?
 3. Elektrikli araç vergisi Elektrikli araba vergisi Elektrikli otomobil vergisi ne kadar
 4. Elektrikli Araba Nasıl Şarj Edilir,Elektrikli araba şarj etme
 5. Elektrikli Araba Kaç Km Gider,Elektrikli araba kaç km hız yapar
 6. Elektrikli Araba Ford
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş