Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Hotmail sayfası açılmıyor , Hotmail ana sayfası neden açılmıyor , E-mail ana sayfası açılmıyor Hotmail ana sayfayı açamıyormusunuz , maillerinize ulaşamıyor musunuz? Bu çok rastlanan
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 3      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Hotmail Ana Sayfası Açılmıyor

  Sponsorlu Bağlantılar
  Hotmail sayfası açılmıyor, Hotmail ana sayfası neden açılmıyor, E-mail ana sayfası açılmıyor

  Hotmail ana sayfayı açamıyormusunuz, maillerinize ulaşamıyor musunuz? Bu çok rastlanan bir sorun. Hergün konuyla ilgili onlarca şikayet alıyoruz. İlk olarak şunu söylemek istiyorum; hotmail adresinizin uzantısı "hotmail.com, windowslive.com, msn.com" gibi bir uzantıya sahip olmalıdır. Şayet sizin msn adresiniz adınız@soyadınız, yada hotmailin desteklemediği bir uzantıya sahipse email kullanmanız mümkün değildir.

  Eğer buraya kadar herşey normalse ve siz hala hotmail ana sayfasını açamıyorsanız birde şunu deneyin; İnternet Explorer'i açın. Araclar/İnternet Seçenekleri/Gelismis>HTTP 1.1 ayarlarını bulun ve HTTP 1.1 Kullan daki tik i kaldırın ve Proxy ile yapılan bağlantılarda HTTP 1.1 kullana tik koyup onaylayın PC'yi yeniden başlatın.

  Ayrıca yüklü olan eklentiler ve programlar bu hataya neden oluyormuş gibi görünüyor. Internet Explorer'ın varsayılan tarayıcınız olduğundan emin olun, Windows Live Messenger'ın en son sürümünü yeniden kurmayı deneyin.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Hotmail Açılmıyor 2018
 3. gmail giriş sayfası açılmıyor
 4. hotmail.com açılmıyor
 5. Hotmail Açılmıyor Neden
 6. hotmail giriş sayfası aç,
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş