Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Saç örgü lü kazak modeli ve yapılışı saç örgü lü kazak modeli Kışında şıklığınızdan kayıp vermek istemiyorsanız bu kazak modeli tam size göre demektir.Omuz dekolteli

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Saç örgülü kazak modeli ve yapılışı

  Sponsorlu Bağlantılar
  Saç örgükazak modeli ve yapılışı  saç örgükazak modeli


  Kışında şıklığınızdan kayıp vermek istemiyorsanız bu kazak modeli tam size göre demektir.Omuz dekolteli saç örgü detayıyla çok şık bir kazak modeli.
  Modelin Yapılışı
  ARKA :
  85 ilmek başlanır, 2 sıra 1+1 lastik örülerek, beden boyunca ters örgü uygulanarak, 70 cm de, ilmekler bir defada kesilerek bitirilir.


  ÖN :
  85 ilmek başlanır, 2 sıra 1+1 lastik örgü yapılır. 15 ilmek ters, 15 ilmek düz, diğer ilmekler ters olarak örgüye devam edilir. Modelin ters örülen yüzü kullanıldığından, 8 sıra sonra ters örgü olan tarafta, 15 ilmek ters örüldükten sonra, 15 ilmek düz örülen ilmeklerin 14. ve 15.ilmekleri başa alınarak tek taraflı bükme işlemi yapılır, diğer ilmekler ters örgü ile örülür. Her 14 sırada bir bükme işlemi tekrarlanır. Beden boyu 70 cm de, tüm ilmekler bir defada kesilerek bitirilir.

  KOL :
  Yakadan itibaren 20 cm dikildikten sonra, ön ve arka bedenlerden 28′er ilmek toplanarak, 56 ilmeğe ulaşılır, düz örgü yapılarak, 20 cm de tüm ilmekler bir defada kesilerek biririlir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. V yakalı saç örgülü bayan kazak modeli
 3. deryanın dünyası ekose örgülü kazak modeli
 4. Saç Örgülü Şal Modeli ve Yapılışı
 5. Anlatımlı Saç Örgülü Kazak Yapılışı
 6. Kırmızı Kazak Modeli Yapılışı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş