Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Warpfire Nedir , Nasıl Bir Oyun dur ve Warpfire Nasıl Oynanır? Warpfire Oyun Kuralları Warpfire Gerçek Zamanlı Olarak Oynanabilen Çevrimiçi Browser Tipi Bir Uzay Oyun

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Warpfire Nedir, Nasıl Bir Oyundur ve Warpfire Nasıl Oynanır? Warpfire Oyun Kuralları

  Sponsorlu Bağlantılar
  Warpfire Nedir, Nasıl Bir Oyundur ve Warpfire Nasıl Oynanır? Warpfire Oyun Kuralları


  Warpfire Gerçek Zamanlı Olarak Oynanabilen Çevrimiçi Browser Tipi Bir Uzay Oyunudur.
  Oyun Online Oyunlar Arasında Son Yıllarda Ortaya Çıkmış Olan Sunucu Üzerinden Oynama Özelliğine Sahip,
  Yani Basit Olarak Bilgisayarınıza Bir Kurulum Gerektirmeksizin Oynayabilirsiniz.
  Warpfire Windows Client [buradan] indirilebilir.
  Gameforge Tarafından Yapılan Oyunun Hakkında Bilgi Vereyim.

  Evet, Şimdi Sunu Sormak Lazım Warpfire Nedir?
  Warpfire’ın Konusu Parçalara Ayrılmış Uzaydaki 3 Farklı İttifakın Birbiri İle Mücadelesini Konu Almaktadır
  Bunlar:
  United Star Cops: Klasik Olarak Bildiğimiz İyi Adamlar (En Yoğun İttifak Ve Genelde Herkesin Oyunu Öğrendiği Yer)
  Free Galactıc Federation:Ticaret Erbapları Kanunlarla İşlerini Yürütenler(Bakmayın Ticaret Yok Oyunda )
  Outer Worlds: Galaksideki Kötü Karakterler (Oyuna Genelde Para Verenler Bu İttifakı Seçerler Ve En Elit Tabaka Burasıdır)
  Arkadaşlar Bu 3 İttifakın Teknik Olarak Hiçbir Farkı Yok Yani Hepsinde Yapacağınız İş Aynı.
  Bu 3 İttifaktan Birine Oyunun Başında Kayıt Oluyorsunuz İyi Seçin Tekrar Değiştirmek İçin Oyun Premium Parası Almanız (Toryum)
  Yada Hesabınızı Silip 10 Gün Sonra Aynı İsimle Tekrar Açmanız Gerek Sonuç Olarak İsimleri Sizin İçin Önemli Değilse Farkları Yok.Oyunun Kaydı Sadece Kullanıcı Adı Şifre Ve E-Mailden İbaret Beğenmezseniz Silersiniz.  Oyuna Clop Adlı Küçük Ücretsiz Bir Gemi İle Başlıyorsunuz Burada Yapacağınız 2 Yol Var.
  • Yol Uzaya Saçılmış Hammaddeleri Toplamak Ki Ben Bunu Öneririm Sonra Bunları Hangar Menüsünden Satabilirsiniz Buda Size Kredi Kazandırır
  • Yol İlk Görevlerinizi Yapıp Gemiyi Değiştirip Savaşarak Gelişmek Bu Kısa Yol Gibi Gözükse de 10 Gün Sonra Pişman Olursunuz.
  • Yolun Püf Noktaları: Haritanın Ortasına Gittikçe Titanyum İridyum Sodyum Ve Demir Saflaşır Buda Size Daha Fazla Gelir Demek Ve Topladığınız Hammaddeleri İşlerseniz (Ticaret Menüsünden) Deponuzda Yer Açılır Maddeden Kazanırsınız
  • Yolu Tavsiye Etmeme Nedenim İs Oyundaki Görevler Sizi 14 Levele Çıkartıyor Ama Oyun 20 Level Kısaca İlk 10 Leveli Hatta Mümkünse 14 Leveli Kendiniz Yaratıkları Yenerek Geçerseniz Oyunun İleriki Zamanlarında Daha Başarılı Olabilirsiniz.
  Ve Ayrıca Leveli Ne Olursa Olsun Toplayıcılıkla Malzeme Alırsınız.

  Oyunun İçeriğine Bakacak Olursak Ki Bunlar Çoğunuzu Bu Oyuna Çeken Bölüm


  Oyundaki Gemiler:
  • Clop
  • Moonblade
  • Styx
  • Drad
  • Diablo
  • Seraphim
  • Archangel
  • Starlord
  • Hornet
  • Molot
  Bu Gemiler İçinde Tahmin Edebileceğiniz Gibi Paralı Alınanları Yani Toryun La Alınanları Ve Kredi İle Alınanları Var Oyundaki En İyi Gemi Hornet Yani Toryum Vermeden Alabilmek İçin Çok Çalışmanız Gereken Bir Gemi.

  Hornetten 1 Önceki Toryum Karşılığı Alacağınız Gemi İse Arcangel Bu Gemiyi Açık Artırma İle Alabilirsiniz 2 Hafta Oyunu Oynayarak Bu Gemi Sizin Olabilir.
  Diğer Ekipmanlar İse Üreteçler Kalkan Jeneratörleri, Tamir Robotları, Görünmezlik Modülü Ve Buna Benzer Şeyler
  Bunlar Oyun Anında Aktif Olarak Görselliğe Katılmakta Yani Tamir Robotunu Aktif Ettiğiniz Zaman Robot Geminin Üstünde Gezinip Ses Falan Çıkartıyor
  Oyundaki Asıl Mesele Görevleri Hemen Yaparsanız 14 Levelde Çakılırsınız Benim Önerim 10 Levele Kadar Kendiniz Yaratıkları Avlayarak Oynayın Böylece Hem Seviye Atlarsınız Hem de Kendinizden Güçlü Olan Yaratıkları Yendiğiniz Taktirde Toryum Kazanırsınız Oyun Size 1000 Toryum Veriyor Gerçekten Başarılamaz Değil Oyuna Para Vermeden İyi Ekipman Almak.
  Warpfire Windows Client [buradan] indirilebilir.
  Warpfire Oyun Kuralları Nelerdir?

  Oyun Kuralları
  Aşağıda belirtilenler bütün WarpFire sunucuları için geçerlidir.
  Bunlara uymamak WarpFire sunucularından geçici veya süresiz olarak uzaklaştırılmaya nende olabilir.
  1. Multi-Hesaplar
  Bir oyun sunucusunda her oyuncunun bir oyunu olabilir.
  Aynı bilgisayardan oynanan iki veya daha fazla oyun hesabı geçiçi veya süresiz uzaklaştırılmanıza neden olabilir. Oyun Operatörlerini bu konuda lütfen bilgilendiriniz.
  2.Hesap Paylaşmak
  Bir oyuncu hesabı sadece sahibi tarafından oynanabilir.
  3. Hesap Bakıcılığı
  Hesap Bakıcılığı WarpFire da yasaklanmış bir eylemdir ve anlamsızdır. Başarılı bir çıkıştan sonra WarpFire hesabınıza kimse saldıramaz. Bu tür eylemler multi hesap olarak değerlendirilecektir.
  4. Hesap Değişimi / Satışı
  Hesap Değişimi sadece oyun operatörü gözetiminde yapılabilir.
  Bir oyuncu başka bir sunucudaki oyun karşılığı veya karşılıksız olarak oyununu devrederse, e-posta adresini bir an önce değiştirmelidir. Eğer bunu yapmazsa , şikayetlerini oyun yönetimine iletemez. Lütfen yapılacak olan şikayetlerin sadece ve sadece oyunun kayıtlı olduğu e-posta adresinden yapıldığında dikkate alınacağına önem gösteriniz. Hesabın kullanıcısı Oyun Operatörü ile bu e-posta adresi ile temasa geçmelidir.
  Bir hesabın sahibinin değişebilmesi için bir önceki devrin üzerinden 30 gün geçmesi gerekir. Değişimden sonra e-posta adresi bir an önce değiştirilmelidir.
  Her ne koşul ile olursa olsun, hesap satışı kesinlikle yasaktır.
  5. Bashing/Oyuncuyu aşırı derecede fazla sayıda oyun dışı bırakma
  Askersiz bölgeyi terkebilmeleri için sıçrama geçidinde bekleyen veya yeni çıkmış oyuncuları yok etmek yasaktır. Ayrıca diğer gemileri yoketmek için sıçrama geçidinde beklemek kurallara aykırıdır.
  İki veya daha fazla klan arasındaki savaş zamanı yukarıdaki kurallar, ilgili klanlara bağlı oyuncular arasında geçerli değildir. Fakat savaş durumu , savaşın başladığı zamandan 24 saat once Warp-Fire forumlarında duyurulmalıdır.
  6. Bug Kullanımı
  Bugları oyuncunun kendi yararına kullanması ve/veya ilgili kişilere bildirmemesi WarpFire kurallarına göre kesinlikle yasaktır.
  7. Oyun içi Sohbetin kullanımı
  Oyun içi sohbet platformunda spam ve karşı tarafı aşağılayıcı veya küçük düşürücü konuşmak yasaktır. Oyun Operatörleri ve Sohbet Moderatörleri oyuncuyu uyarabilir veya sohbet dışı bırakabilir. Aileye yönelik küfürler oyundan atılma ile sonuçlanabilir.
  8. Script Kullanımı
  Oyun ve sahibi arasında başka bir arayüz sağlayan bütün programlar yasaktır. Ayrıca bu tür programların , otomatik olarak bilgi toplayan, dolayısı ile haksız rekabet sağlayan versiyonlarını da kullanmak yasaktır.
  UygulamalarThis applies to:
  • Botlar
  • Makrolar
  Dikkat : GameForge tarafından resmi olarak onaylanmış program veya eklentiler bu kural kapsamında değerlendirilemez.
  9. Kuralları Suistimal:
  Bir takım üyesinin verdiği kararı haksız avantaj için kullanmak yasaktır.
  Örn:
  Oyun kurallarına aykırı olmayan bir mesajın bildirimi
  • Sadece eğlence veya haksız kazanç sağlamak için Takım üyesi olarak davranmak veya takım üyesi olduğunu iddaa etmek
  10. Gerçek hayata yönelik tehditler
  Oyun içinde, forumda ve Resmi IRC kanalında yapılan başka bir insanı (Kullanıcı, takım üyesi veya Gameforge yetkilisi) “bulmak ve zarar vermek” konusundaki her türlü yazışma kesinlikle yasaktır. 11. İçerik
  Başka bir oyuncuya ahlak dışı imalarda bulunmak kesinlikle yasaktır.
  Oyun sınırları içerisindeki ahlak limitleri ve kavramına Oyun-Takımı tarafından karar verilir ve kontrol edilir.
  İçerik sansürlenebilir ve kullanıcı geçici veya süresiz olarak oyundan uzaklaştırılabilir. Ceza hakkında yapılan şikayetler ve savunmalar dikkate alınmaz, Oyun takımı konu hakkındaki son sözü söylemiştir.
  Dil
  Oyun içinde, başvuru ve şikayetlerde, forumda ve resmi IRC – kanallarında Türkçe kullanılmalıdır.
  Önemli:
  Oyun Takımı sizi geçici veya süresiz olarak oyundan uzaklaştırabilir.Bu her hesabı kapsar, yukarıdaki maddelerden hangisini ihlal ettiğiniz fark etmez.
  Ayrıca oyunun herhangi bir platformunda ( IRc, forum , oyun içi) yapacağınız bir kural ihlali , bütün platformlardan uzaklaştırılmanızı sağlayabilir.
  Eğer verilen bir cezanın yukarıda belirtilen kurallar içerisinde değerlendirildiğinde hatalı olduğunu düşünüyorsanız, lütfen ilgili oyun operatörüne e-posta veya ICQ aracılığı ile başvurunuz.
  Gizlilik prensipleri gereği bütün şikayetlerin ve çözümlerin sadece ve sadece hesabın sahibi ile yapılacağını unutmayınız.
  Bundan başka, Genel İş Şartnamesi yukarıda belirtilen kuralların önündedir ve her daim ona uyulmalıdır.
  Warpfire Sıkca Sorulan Sorular


  • Nasil Savaşılır?

  • Rakibin mausu tıklayarak veya space aracılığıyla, etrafı tamamen kırmızı renk alana kadar işaretlenmesi gerekiyor. Bundan sonra klavye üzerinden 1-6 (veya rakamların üzerine maus ile tıklayarak) arasındaki silahlardan seçerek ateş edilmesi gerekir.
   1-3 rakamları arasında belirtilen lazer çeşitleri ve 4-6 arasındaysa roket çeşitleri bulunur.
  • Kendimi nasıl tamir edebilirim ve oyun sırasında zeni görev nasıl alabilirim, nasıl iade edebilirim?
   Menü penceresi her zaman arka planda açılır. (Yeni pencere ya da tab olarak), ikisi de olmazsa ‘Hangar’ üzerine tıklayarak açabilirsin. Yok edildiysen kendini yenilemen gerekir. Bunu Hangar-Genel Bakış üzerinden veya direk olarak oyun içinden ‘Tamir Et’ butonu aracılığıyla yapabilirsin. Bir tamirin bedeli100 Thoryumdur. Görevler de menü penceresi üzerinden yönetilir.
  • Sistem Değişimi ve Sistem Geliştirilmesi
   Sıçrama geçitleri (küçük haritada beyaz bir çemberle işaretliler) yardımıyla sistemler arasında hareket mümkün kılınır. Yıldız sistemine göre haritanın ortasındaki rakipler her zaman daha güçlü olanlardır, altın kural: Merkezde güçlüler bulunur ve merkezden uzaklaştıkça rakipler de zayıflar. Başlangıç(Uzay İstasyonu) bu sebepten ötürü merkeze çok uzaktır.
  • Radyasyon Sembolü
   Eğer sembol yanıyorsa o zaman haritanın kenarına çok yakın olunduğu haberi verilmiş olunur. O bölgelerdeki radyasyon kullandığın gemiye de zarar verebilir. Eğer geminin yokolmasını istemiyorsan o zaman o bölgeden hızlıca uzaklaşman gerekir. Kırmızı renkli bir ok en iyi kaçış yönleri hakkında fikir verir.
  • Depo doluysa
   Sadece maden ticareti yardımcı olabilirsat veya arıt. Madenler arıtıldıkları zaman gemilerinde çok daha az yer kaplarlar.
  • Nerelerde hangi rakipleri bulurum?
   Görevler her zaman için birbirleriyle bağlantılıdırlar. İlk görevler başlangıç haritasında ve bu haritaya sınırı olan komşu haritalarda gercekleşir. Zaman ilerledikçe ve güçlenildikçe merkeze yaklaşılır ve dolayısıyla rakipler de giderek güçlenirler. Haritaların tamamı genel bakışta optik olarak aynı seviyede de olsalar birbirinden farklıdırlar.
  • Nerede hangi madenleri bulurum?
   Demir: Harita 1,2 / 6,7 / 11,12
   Silisyum: Harita 2,3,4 / 7,8,9 / 12,13,14
   Iridyum: Harita 3,4,5 / 8,9,10 / 13,14,15
   Titan: Harita 5,10,15,16 Yani Titan merkezde, daha az değerli madenlerse merkeze eşit uzaklıklarda bulunurlar.
  Daha fazla bilgi almak için warpfire sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Körebe Nasıl Oynanır Kuralları Nelerdir
 3. Spider Man 3 Oyun Tanıtım - Spider Man 3 Oyunu Nasıl Oynanır - Oyun Tanıtımları
 4. Spider Man Web of Shadows Oyun Tanıtım - Spider Man Web of Shadows Oyunu Nasıl Oynanır - O
 5. Spider Man Oyun Tanıtım - Spider Man Oyunu Nasıl Oynanır - Oyun Tanıtımları
 6. 5. Sınıf Beden Eğitimi Basketbol Nedir – Nasıl Oynanır – Kuralları Sunusu
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  Warpfire Nedir, Nasıl Bir Oyundur ve Warpfire Nasıl Oynanır? Warpfire Oyun Kuralları ile ilgili bilgiler için teşekkür ederim 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş