Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Avukatlar Günü (5 Nisan) 5 Nisan , ilk kez 1958 yılında İzmir'de Türkiye Barolarından gelen temsilcilerin yaptığı ve “Türkiye Avukatlar Birliği” statüsünün hazırlanması toplantısında önerilen

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Bilgi Avukatlar Günü (5 Nisan)

  Sponsorlu Bağlantılar
  Avukatlar Günü (5 Nisan)

  5 Nisan, ilk kez 1958 yılında İzmir'de Türkiye Barolarından gelen temsilcilerin yaptığı ve “Türkiye Avukatlar Birliği” statüsünün hazırlanması toplantısında önerilen 5 Nisan'ın Avukatlar günü olarak kutlaması kabul görmüş ve birçok Baro ve Baromuz, 5 Nisanı avukatlar günü olarak kutlamaya başlanması üzerine 1987 yılında Tekirdağ'da yapılan Türkiye Barolar Birliği genel kurul toplantısında 5 Nisanın avukatlar günü olarak kutlanmasına karar verilmiştir.

  Hayatı evlat edinen, tabiatı seven, tabancanın tetiğinden uzak çocuklar yetiştirmeliyiz. Bu çocukları şiddet dolu sahneleriyle ekran başına bağlayan medya yöneticilerinin, okullarda gelişen terörde hiç mi suçu yoktur. Rüzgâr ekmemeliyiz.
  Eleştiri karşısında hoşgörülü olmak yerine başta basın sonra vatandaşlara hükümetin başının takındığı tavır, vatandaşın devlet babasının takınmaması gereken bir tavırdır.

  Bizler savunanlar kim olduğumuzu, mevkiimizi, makamımızı gayet iyi bilenlerdeniz. Özgürlüğümüzün, bağımsızlığımızın karşısına çıkartılacak bilançonun hesabını da vermeye hazırız.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Avukatlar Günü İle İlgili Kısa Şiir, Avukatlar Günü Kısa Şiiri
 3. Avukatlar Günü Ne Zaman, Avukatlar Günü Tarihi, Avukatlar Günü Ne Zaman Kutlanır
 4. Avukatlar Günü İle İlgili Yazılar, Avukatlar Günü yazıları, Avukatlar Günü Hakkında Yazıla
 5. Avukatlar Günü İle İlgili Genel Bilgi, Açıklama
 6. Bilgi 5 Nisan Avukatlar Günü Tarihsel Dayanağı Nedir
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş