Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Photoshopta Hareketli Simli Yazı Yapmak Photoshopla simli yazı nasıl yazılır Photoshop hareketli yazı yazmak Photoshop ile simli yazı Photoshopu açıyoruz..Photoshopta bir şey yapmadan önce aşağıdaki
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Photoshopta Hareketli Simli Yazı Yapmak, Photoshopla simli yazı nasıl yazılır

  Sponsorlu Bağlantılar
  Photoshopta Hareketli Simli Yazı Yapmak

  Photoshopla simli yazı nasıl yazılır
  Photoshop hareketli yazı yazmak
  Photoshop ile simli yazı

  Photoshopu açıyoruz..Photoshopta bir şey yapmadan önce aşağıdaki glitter bloklarını kolay bulabileceğimiz bir dosyaya kaydediyoruz.


  Daha sonra Photoshop'a geçiyoruz.Tools'da aşağıda kırmızı yuvarlak içine alınmış yere tıklıyoruz.(Yeni bir resim kağıdı açmadan tıklıyoruz.).


  Oraya tıklamak bizi Image Ready programına yönlendirecektir. Bu program Photoshop'u yüklediğinizde onunla birlikte yüklenir. Orada çeşitli animasyonlar yapabilirsiniz.
  Image Ready programı açıldığında orada ilk önce yüklediğimiz glitter bloklarından birini açıyoruz.Ve toolsta bulunan T harfine basıp bloğun üstüne tıklıyoruz.Yazımızı yazıyoruz.Ardından toolsta bulunan Magic Wand' a tıklıyoruz.


  Magic Wand ile aynı zamanda elimizi Shift tuşuna basılı tutarak bütün harfleri seçiyoruz.Tüm harfleri seçtiğimizde En yukarıdaki seçeneklerden Select' e tıklıyoruz. Select'ten Inverse 'e basıyoruz.Resmin etrafının seçildiğini görüyorsunuz.Daha sonra bana göre; sağ alt köşedeki layers bölümüne geliyoruz.(herkeste aynı yerde olmayabilir)..Layers bölümünde sırayla Layer 3 Layer 2 Layer 1' e tıklayıp delete tuşuna basıyoruz.(Her layer'a tıkladığımızda bir kez delete tuşuna basmalıyız.)Layers bölümünde Layerların sol yanında bulunan küçük resimlerin arkaplanı şeffaf olmalıdır.

  Hepsini deletelediğimizde resimde aşağıdaki gibi bir görüntü elde etmeliyiz..

  Daha sonra; layers da aşağıda gördüğünüz gibi yazımızın olduğu layer'ın yanındaki göz e tıklıyoruz.Göze tıkladığımızda göz kaybolmalıdır.

  Göze tıkladığımızda; resmimizdeki yazının glitter bloğunu dokusuyla kaplandığını göreceksiniz.(Aşağıdaki gibi)Seçili alanı kaldırabilmek içinde resimdeki şeffaf alana 1 kez tıklamalıyız.

  Ve şimdi; sol alt tarafta animation bölümünde 1 ve 2 numaralı frameleri sıra ile seçip animation kutusunun altındaki çöp kutusuna basıyoruz.Sorduğu soruya evet diye cevap veriyoruz.Aşağıda nasıl silineceği gösterilmiştir


  2sinide sildikten sonra animation bölümünde çöp kutusunun sol yanındaki sayfa resmine tıklıyoruz.


  Oraya tıkladığımızda animation bölümünde yeni bir frame açıldığını göreceksiniz.Oradan hemen layers bölümüne gidip Layer 2 yazan yerin sol yanındaki kutucuklardan en soldakine tıklıyoruz.  Göze tıkladığımızda; resmimizdeki yazının glitter bloğunu dokusuyla kaplandığını göreceksiniz.(Aşağıdaki gibi)Seçili alanı kaldırabilmek içinde resimdeki şeffaf alana 1 kez tıklamalıyız

  Sonra tekrar geri gidip tekrar yeni bir frame açıyoruz.Aynı şekilde Layer 1 yazan yerin sol yanındaki kutucuklardan en soldakine tıklıyoruz...Ve daha sonra animation bölümündeki oynat tuşuna basabilir ve Simli yazımızı görebiliriz.Ardından File ' a basıp Save optimized as a tıklıyoruz.Ordanda simli yazımızı GİF olarak kaydedebiliriz.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Photoshop ile Parlak Yazı Efekti Oluşturmak,Photoshop Parlak Yazı yazma Photoshopla Parlak
 3. 2018 Moda Ve Sim, Simli Moda, Simli Ayakkabılar, Simli Elbiseler, Simli Çantalar, Simli Oj
 4. Photoshopta yazı yazma, Photoshopta nasıl yazı yazılır
 5. Photoshopta neon yazı yazma, Photoshopta neon yazı nasıl yazılır
 6. Photoshopta hareketli yazı yazma, Photoshopta hareketli yazı nasıl yazılır
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş