Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop program ı ile nasıl avatar yapılır Photoshop ile avatar yapımı resimli anlatım İlk olarak Ctrl+N kombinasyonuyla yeni bir resim transparan resim oluşturuyoruz.Ben üzerine rahatça

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Photoshop İle Avatar Yapma, Photoshop programı ile nasıl avatar yapılır

  Sponsorlu Bağlantılar
  Photoshop programı ile nasıl avatar yapılır
  Photoshop ile avatar yapımı resimli anlatım  İlk olarak Ctrl+N kombinasyonuyla yeni bir resim transparan resim oluşturuyoruz.Ben üzerine rahatça yazı yazmak için 250x250 gibi büyük bir boyut seçtip isterseniz sizde böyle yapıp daha sonra resmi düzenleyebilirsiniz.  Sonra Tools menusunden resim 2 deki yeri işaretliyoruz.  Dikkat!
  Üst tarafta oluşan menuden Fill Pixels i seçmeyi unutmayın.  Ve resmi imleçle siyah olacak yerleri belirleyelim ve resimdeki sonucu elde edelim.


  Sonra bunlardan bağımsız yeni bir 10x10 piksellik transparan bir resim oluşturalım ve Brush tools dan pencil tool u seçelim.  Açtığımız 10x10 piksellik resmin üzerinden sağ üst köşe ve sol alt kçşeyi birleştirecek şekilde kalemle bir çizgi çekelim.  Çizgiyi çektikten sonra üst seçeneklerden Edit>Define Pattern i seçin ve Ok deyin.


  Yeni açtığımız resimle işimiz bitti.Kapatabilirsiniz.

  İlk yaptığımız resme geri dönelim.  Layer menusundeki küçük resmin üzerine sağ tıklıyoruz ve blending options u seçiyoruz.DropShadow ve Bevvel and Emboss u sadece işaretleyip Pattern overlay e geliyoruz.Sonra Pattern: yazan yerin yanındaki resme tıklıyoruz biraz önce çapraz olarak çizdiğimiz pattern i seçiyoruz.Opacity yi 10 yapıyoruz.  Sonra hemen üstündeki Gradient Overlay e geliyoruz.Otomatik olarak siyah beyaz ı seçmiş olacak açısını -90 Opacity sini 50 yapıyoruz.  Ok deyip çıkıyoruz.Sonra png veya gif olarak kaydediyoruz.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Photoshop Bıyık Yapma,Photoshop İle sakal ekleme
 3. Photo Poster Tutorial nasıl yapılır resimli anlatım, Tutorial yapma Photoshop Dersleri
 4. Super Avatarlar, avatarlar, Tutku Dolu bayan avatarları, hareketli bayan avatarları, aşk a
 5. Photoshopta banner yapma, Photoshop ile banner nasıl yapılır
 6. Photoshopta avatar yapımı, Photoshopta nasıl avatar yapılır
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş