Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Kilolu kadın lar gece kıyafeti seçerken nelere dikkat etmeli? Büyük bedenli kadın lar püf noktalara dikkat ettikleri sürece her kadın gibi şık olabilir. Sanılanın aksine

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kilolu kadınlar gece kıyafeti seçerken nelere dikkat etmeli

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kilolu kadınlar gece kıyafeti seçerken nelere dikkat etmeli?

  Büyük bedenli kadınlar püf noktalara dikkat ettikleri sürece her kadın gibi şık olabilir.  Sanılanın aksine, büyük bedenli kadınların açık renk kıyafetleri kullanmasında bir sakınca yoktur.

  Kilolu kadınlar abiye kıyafet bakarken tuniklerin çok dar olmayan, düz kesimli modellerini seçmeli. Abiye pantolonlarda ise geniş paçalı modeller tercih edilmeli.  Büyük beden kıyafetlerde kumaşın akıcı türde olması, fazla kiloların göze batmamasını sağlayan önemli bir detaydır. Örneğin ipek şifondan yapılmış bir pantolonu her bedendeki kadın rahatlıkla taşıyabilir. Kıyafetinize akıcılık kazandıracak unsurlardan biri de çok yoğun olmayan nakışlardır.  Gece kıyafetlerinde az işlemeli, abartılı olmayan tasarımlara bakmalı, tuniklerde sade ve zarif bir görüntüyü hedeflemelisiniz. Büyük beden abiye kıyafetlerde düz çizgiler kullanmalısınız.  Bedeninizi olduğundan daha geniş gösterecek volan ve fırfır taşıyan elbiselerden uzak durun. Böylece her davete uyum sağlayabilirsiniz.  Büyük bedenlerde şıklığın yanı sıra rahatlık da arayanlardansanız, ceketlerinizin kol kesiminin geniş olmasına dikkat edin.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. oruçluyken nelere dikkat etmeli
 3. Kısa boylu kadınlar pantolon seçiminde nelere dikkat etmeli
 4. Peruk seçiminde nelere dikkat etmeli
 5. Mayo ve Bikini Seçerken, mayo seçiminde nelere dikkat etmeli
 6. Dil Okulu Seçerken Nelere Dikkat Etmeli
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş