Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Küf kokusu nasıl geçer küf kokusuna ne yapılır küf kokusuna karşı önlemler küf nasıl önlenir küf kokusu için önlemler Küf Kokusu İçin Geçici Çözümler: Küf

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Küf kokusu nasıl geçer küf kokusuna ne yapılır küf kokusuna karşı önlemler küf nasıl önleni

  Sponsorlu Bağlantılar
  Küf kokusu nasıl geçer küf kokusuna ne yapılır küf kokusuna karşı önlemler küf nasıl önlenir küf kokusu için önlemler


  Küf Kokusu İçin Geçici Çözümler: Küf kokusuna kısa sürede çözüm bulmanın yollarını arıyorsanız küf kokusunu maskeleyecek bir oda spreyi kısa bir süre için işinizi görebilir. Tabii bu sadece geçici bir çözüm olarak kullanılabilir ve küfün nedenlerini ortadan kaldırmaya yaramaz. Ancak misafirleriniz gelecekse ve evde hafifte olsa bir küf kokusu varsa en kısa çözüm yolu oda spreyidir.

  Küf Kokusu İçin Kalıcı Çözümler: Küf kokusu nasıl gider sorusuna kalıcı çözüm sunacak bir çözüm arıyorsanız sirkeyi tavsiye edebiliriz. Sirke küf birikimlerinin oluştuğu noktalara dökülerek kısa sürede çözülmeleri sağlanabilir. Küf çözülünce evi iyice havalandırın ve küf kokusundan kurtulun. Eğer küf oluşumu dolap gibi kapatabilen yerlerde oluşmuşsa öncelikle dolabı boşaltın geniş ağızlı bir kase veya tabağa beyaz sirke döküp dolaba yerleştirin. Dolabın kapaklarını kapatın ve 1 gün geçmesini bekleyin. 24 saat sonra kapakları açtığınızda küf kokusunun gittiğini göreceksiniz.

  Küf kokusu için kendi başınıza uygulayabileceğiniz, sirke kadar etkili bir diğer yöntemse limon suyunu küf üzerine dökmektir. Limon suyu kıyafetleri saran küfün çıkarılması içinde kullanılabilir. Limon suyunu kıyafetiniz üzerinde küf bulunan bölgeye döktükten sonra bir süre bekleyin ve sonra çamaşır makinesinde normal programda yıkayın.

  Eğer banyo fayanslarında, duş kabininde ve lavabo çevresinde küf oluştuysa bunları temizlemek için çamaşır suyu kullanabilirsiniz. Küf birikimi oluşan bölgeye az miktarda çamaşır suyu dökün ve 3-4 saat bekledikten sonra suyla iyice durulayın. Kapalı bir alanda çamaşır suyunu solumamaya ve ellerinizle temas etmemesine özen gösterin.

  Küfe Karşı Koruyucu Tedbirler: Biraz dikkatli davranarak ve düzenli olarak temizlik yaparak küflenmeye ve küf kokusuna engel olabilirsiniz. Banyo gibi sürekli nemin bulunduğu ortamlarda küf oluşumu kaçınılmazdır. Bunun için banyodan sonra buharın çıkması için havalandırabilirsiniz. Eğer banyoda pencere yoksa nem alıcı cihazlardan satın alıp duştan sonra bir süre banyonuzda çalıştırabilirsiniz. Nem alıcı cihazlar rutubetin oluşmasını engelleyerek bakterilerin önüne geçer.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Ağız Kokusuna Ne İyi Gelir, Nasıl Geçer
 3. Oruçluyken ağız kokusu nasıl geçer
 4. Eve sinen balık kokusuna karşı ne yapmalı?
 5. Kötü ağız kokusu, Kötü ağız kokusu sebepleri, ağız neden kokar, sebepleri, tedavi yöntemle
 6. Ayak Kokusuna Bitkisel Çözüm, Ayak kokusu için ne yapılmalı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş