Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Flatcast radyo nasıl açılır flatcast radyo açma , flatcast radyo kurulumu , flatcast radyo nasıl kurulur Ken din ize ait radyo kurmak için önce flatcast.com

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Flatcast radyo nasıl açılır

  Sponsorlu Bağlantılar
  Flatcast radyo nasıl açılır

  flatcast radyo açma,
  flatcast radyo kurulumu,
  flatcast radyo nasıl kurulur  Kendinize ait radyo kurmak için önce flatcast.com adresine girerek sol mavi kısımda bulunan, eğer sayfa dili Almanca ise onu İngilizce'ye çeviriyoruz.

  Sonra normal bir kullanıcı gibi bir radyo nicki almanız gerekmektedir. Bu adımda flatcast sizlere oldukça yardımcı olacaktır ve burada önemli olan geçerli bir mail adresiyle nicki almanız.

  Nicki aldıktan sonra sistemin kendisi otomatik olarak giriş yapmış olduğunu farz edecek ve sol tarafta turuncu bir alan açılacaktır ve buradaki Broadcaster’s area kısmını tıklıyoruz.

  Daha sonra sayfanın orta kısmında bulunan creat stream yazan linki tıklıyoruz. Bu link hem radyo adresinin hem de radyo özelliklerinin olduğu kısım bu özellikleri tamamlamanızın ardından radyonuzu açmış bulunuyorsunuz ve mail adresinize html kodunuz gelmektedir. Bu kod (… ) kodlarını içeren bir yazıdır ve bu yazıyı kopyalayarak ücretsiz açmış olduğunuz hosting adresinize yapıştırıyorsunuz ve yayın almaya başlıyorsunuz.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Radyo nasıl kurulur?
 3. Radyo yayını nasıl yapılır?
 4. Radyo nasıl çalışır
 5. Radyo nasıl kurulur
 6. Radyo Nasıl Çalışır Radyo Dalgaları Nedir
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş