Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

En Güzel Resimli Aşk Yazıları , Anlamlı Resimli Aşk sözler i Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Resimli Aşk Sözleri Facebookta Paylaş Resimli Aşk Şiirleri Facebookta
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 162      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  En Güzel Resimli Aşk Yazıları Facebookta Paylaş

  Sponsorlu Bağlantılar

 2. kır çiçeği

  Sponsorlu Bağlantılar
  Şİmdİ baŞkasiylaymiŞ dİyorlar
  olamazsin.....?
  Şİmdİ baŞkasini sevİyormuŞ dİyorlar
  sevemezsİn............?
  Şİmdİ sadece onun İÇİn ÖlÜrmÜŞ dİyorlar Ölemezsİn
  ÇÜnkÜ ben senİn İÇİn ÖlÜrken sende benİm İÇİn ÖlmÜŞtÜn:.
  ÖlÜler bİrdaha Ölmez sevgİlİm...........::::::::::::::???????????
  (KIR ÇİÇEĞİ ÖZGE)...........: 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 4. Kayıtsız Üye

  çok güzel resimler
  tavsiye ederim
  ben size bu bile bir şiir oldu bakın


 5. Kayıtsız Üye

  melek

  bugün bir haber aldım eskiden sevdiğini sanıp değer verdiğin birini kaybettin dediler en son yapıcağınıda yapmış bana boynuzu takmıştı .ilk önce sinirden şok olup güldüm kendi kaybeder kaybettikleri daha yetmediyse dedim. o an anladım bu hayatta bir o yoktu ve ben bu yıkımı atlatmıştım ve bunu bana daha çok değer veren ve hiç birşey talep etmeyen biriyle ve o biri o değildi o an kendime acıdım ve benim yanımda yer alan o beyaz meleğe bana aşk asıl budur diyordu sanki yeşil gözleriyle.
  İçim bir tuhaf oldu o an yutkunamadım şaşırmış ve duygularım mantığıma savaş açmıştı kıyasıya..
  Eve gidip delice içtim herşey aklıma geliyor ama ne yapmam gerekdiğini bulamıyordum.
  Bu nasıl bir denklemdi bir cama elmas değeri vermiştim yıllarca anlaması sülalesindede kıt olsa bile onun bana dönmesini bekleyip hep adandım resmen ama sadece kullandı kullandı ne duygularıma ne gururuma nede insanlığıma saygı duydu hiçe saydı ketum ketum o kara melek ve ben buna okadar alıştımki bir zaman sonra artık neyi niçin neden beklediğimi kendimi bile unutmuştum.
  Geçip giden yıllar önümde güzel lergüzeli bir oğul ve benden bir enkaz vardı.
  Okadar habire itilip durmuşumki it köpeğin maskarı olmuştum nerdeyse alayına yeticek öfkem ve gücüm varken bukadar cahiller arasında bilmem kaçıncı itilişimde çıktı karşıma o yeşil gözlü güzel beyaz melek.
  Ve sadece koluma girip düşmemi önledi hıncımı ondan almama bile ses çıkarmadı destekleriyle bir insan gibi davranarak insanlığımı bana geri hatırlatmıştı oysa ama ben gene anlamamış hayatımı bitiren kara meleğe endekslenmiştim ne salakmışım meyer biriyle çıksın oğlumu alırım hepsini öldürürüm derkenhergün kinle kavrulup öfkeyle pişerken meyer o benim yanımda bana insanca yaklaşan o beyaz meleği hiç farketmemişim.
  Kara melekten gelmesini beklediğim o acı haber gelmişti şimdi gemileri yakma vaktiydi artık kulağımda savaş sirenleri gözlerim ateş kusmalıydı kendi kıyametim başlıcaktı. Ama oan geldiğinde bana bunca zaman desteğini sevgisini hiç esirgemeyen beyaz meleğin farkına vardım daha onun bana yapmak istediğini yeni anlamıştım. Ve bunun şoku bana kara meleği tamamen oan aklım dan silip kendime ve beyaz meleğin benim için hergün gösterdiği çaba çok duygulandırmış aklım çook karışmıştı.
  Uzunca bir düşündüm evden kaç gün çıkmadım bilmiyorum herşey aklıma yıldırım gibi geliyor bana yapılanların diyetini almak için mantığım yüreğime işkence yapıyordu.
  Kapı çaldı bağırdım kimsen siktir gitdiye oturduğum masadan.
  Sesini alamamıştım ve burda beklicem gidicek yerim yok diyordu sadece. Bense gene içmeye devam ettim ve sonunda duşa girmek kendime gelmek istedim yaklasik 4 güne uykusuz ve aç halde içiyordum dedimya aklım duygularımla savaşıyordu nerden çıkmıştı bu beyaz melek yada hayatıma nerden girmişti bu kara melek çok tezattı herşey.
  Banyodan çıkdığımda sigaraların bittiğini anladım yarı şuursuz giyinip bakkala gitmek için kapımı açtım ne göriyim yerde susatine başını koyup bu soğukta kapıda dünden beri yatan seslenen beyaz melekmiş gidicek yerim yok derken beni böyle bırakamamış annesi babası sevenleri onu ararken o kapı açılsın diye yatıyormuş yerde 2. kez karameleği o an unutmuş kendimden nefret etmiştim hemen içeri aldım soğuktan incecik elbisesiyle donmuştu sobayı yaktım hem çay hem kahve yapmaya çalışıyordum hiç gücüm kalmadığı halde arkamdan kalkıp yanıma gelmiş ben onun yüzüne bile bakamıyorken utancımdan bana bu hayatta en çok değeri vermişti ama ben hiç görememiştim. Elimden tutup salona getirdi. Bana bitmişsin diyip sarıldı ve ben orda bayılmışım vücüdüm iflas etmiş gibi bişey olmuş aralıksız 2 güne kadar şuursuz uyumuşum uyandığımda üstümde ceketim örtülmüş sobanın karşısında dizinde buldum kendimi. Tüm evi toplamış benimle ilgilenmiş yemek yapmış mesleği doktor olduğu için serum bağlamış ateşimi düşürmüş beni gene o kurtarmış hiç başımdan ayrılmamış kimseye bişey demeden evde benimle uğraşmış.
  Ona nediceğimi bilemiyordum yüzene bile bakasım yoktu kendimden soğumuştum resmen.
  O ki beni birgün hastaneye dişim için gitmek zorunda olduğum bir gün tanımış bağlantıyı hiç koparmadan benimle konuşmuş arkadaşım olmuştu ona içinde bulunduğum iğrenç hayatı anlatıyor dum bana hiç yorum yapmadan herşeyi dinliyordu o yeşil gözleriyle günler günleri kovalıyordu delirmiyordum ilk defa bana nankörlük yapanlara acımıyordum kapılarına gidip kuyrumu olmayan ailem için bacaklarıma sıkıştırıp hak etmeyenleri korumaya kalkmıyordum kinim okadar büyüktüki kim olsa siliyordum hayatımdan kardeşimi bile. Ama o yeşil gözlü beyaz melek le konuşduğumda yavaşca yaşadığımı nefes aldığımı insan olduğumu hatırlıyordum oysa halbuki onun hakkında hiç birşey bilmiyor sayılırdım 1 senedir sadece dinliyor beni hayatta tutuyordu ilk defa gezmeye bile başlamıştım yıllar sonra aklımda hep o kara melek olmasına rağmen.
  Hep yanımdaydı ama onu hiç görmüyordum oysa okadar çok şeyi hakediyorduki bazen ona anlamsız sinirlenip bağırıyordum hatta iti yordumda bazen kendi eşim beni ittiği gibi yine susuyor elimi tutmasını kendimi hala evli gördüğüm için yasakladığım için koluma girer özürdilerdi onu hiç bir kadın olarak görmüyordum sanki benimgibi değersizmiş gibi ..
  Halbuki bana benden çok değer veriyor yok olup gitmemem için dayanıyordu.
  Günler günleri kovalarken hergeçen gün borçlarla yıkılıyordum yavaş yavaş kara melek dediğim eşim hakkında haberleri duyup kızıyordum beni bitirmesine oğlumu salakça aptalca şuursuzca hareket ve düşüncelerinden ötürü göremiyor parçalanıyordum kendimi hala salak sibi onlara ait gördüğümden yeşil gözlü doktoru hiç bu konuda konuşturmuyor sadece içimde ne olsa söylüyerek rahatlıyordum.
  Borçlar icralar alıp başını gitmişti evdeki eşyaları bile götürmüşlerdi bense inadına kara meleği bok varmışcasına bekliyor gözlüyor direniyordum oysa bana hiç dönmücek enson açı haberini duyurucaktı.

  Beklenen olmuş mahşerim başlıcakken o haberide duyduktansonra bu savaşı katliamı gene durduran beyaz melek olmuştu evde kendime tekrar geldiğimde yüzüne kafamı kaldırıp 1 yılı düşündüm o uykudan uyanmıştım artık ona ilk defa söz hakkı verdim ben hep yanlışmışım dedim sen beni bana hatırlattın nediceğimi bilmiyorum nedersen o bana nedersen o neler oluyor ne olur söyle dediğimde bana dediği şunlar oldu.
  Bir kadın için yaşanılıcak en güzel şey sadece sevilmektir. Sevilene kadar o kadın asla olamaz sıradan halktan biridir ama bikere sevilirse sevildiği kadar kendini bulur kadın olur dedi.
  O an onu 4 göz dinliyordum dudaklarından çıkan hersöz bana tek doğru şey olarak algılıyor hayret ve dikkatla dinlemeye devam ettim.
  Melek konuşmasına hafif bir tebessümle devam etti .

  Ben ilk evliliğimi üniversitede okurken yaptım ve çok ağır bunalımlarla evliliğimi bitirdim senin şuan geldiği yoldan geçtim kimse yanıma yaklaşamıyordu ayrılmamıza rağmen evli gibi yaşıyordum.
  Boşanmak için en son adliye saryından çıktığımda ve artık resmi olarak boşandığımda boşandığımı hissettim. Oan çok fena olmuştum uzun süre kendime hiç gelemedim hayatımda karşıma çıkan heryerde onu aradım konuştuğum sohbetettiğim herkeste herkes mutlaka çirkin yüzünü gösteriyor en iyisi bile o olamıyordu onu kaybetmiştim ve bunun suçlusuben ve şımarıklığımdan başka birşey değildi. Bir gün sen hastaneye geldin çenesi bukadar şişen biri görmemiştim merak ettim bu nasıl bir sorumsuzlukdiye düşünerek içmiştin ağrından dolayı olduğunu anlatmaya çalışıyordun canının çok yanmasına rağmen karşındaki insanı düşünüyordun. Yanındaki arkadaşın ucucuna seni hastaneye getirdiğini ve parayı zor denkleştirip hastaneye geldiğinizi anladım sana sorduğumda hiç bir güvencen olmadığını yanındaki arkadaştan ise dükkan işlettiğini ama çok dayanıklı olduğunu öğrendim.
  Hoşuma gitmiş dikkatimi çekmiştin alkol aldığın için müdahale yapamazdım ama dişinin durumu için oparasyon şarttı. Senin hareketlerinden ve davranışından evli olduğunu düşündüm eşiniz nerde suan diye sorduğumda evde işivar demiştin ayrıldığınızı yada sorumsuz bir eşin olduğunu düşündüm. Sonra sen tembihte bulundun doktor hanım eşim sigortalı çalışıyor ama ilaç yazzarsanız nasıl yapılıyorsa ondan faydalanmak istemiyorum gerekirse kullanmam dediğinde herşeyi anlar gibi olmuştum ve kendimden ötürü duygulanmıştım.
  Sana bugün hastanede yatman gerektiğini yarın oparasyon yapılmasını söylesem maddi sebeplerden yatmicağını biliyordum. Kuvvetli ilaçlarla yatmadan tedavi görsen gene o ilaçları alamıcağını düşündüm çeneni uyuşturup yarın gelmeni söyledim muayne olarak diyince sanırım ertesi gün geldin. Kendi üstüme kestirerek aldığım ilaçlarını sana verirken o ağrına rağmen gözlerinle bana bakıp ödeme yapamicağını yıllardır kullandığın ve sana zarar veren antibiyotiği cebinden çıkararak bunu kullansam olurmu dedin sana ilaçları hastane karşılıyor güvencen olmadığı için dediğimde çeneni sıkıp isyanlı bir halde gözlerin güldü teşekkür ettin dedi.

  Buraya kadar o yeşil gözlü meleğin anlattıkları beni etkilemişti benim yaşadıklarımdan ötürü hafızam çok kuvvetli değildi ama o herşeyi anlatıyordu ilaçları kendinin alması beni bunca yaptığı şeylerden ötürü çok etkilemişti meyer beni o günde o kurtarmıştı çok şaşırmıştım gerisi aklımda şöyle kaldı
  Sözlerine sanırım söyle devam etti:

  İlaçları verip seni yolladığımda aklım sende kalmıştı sadece tanımak belki dertleşmek istedim hiçbir gaye içermeden seni aradığımda çok şaşırmıştın bende o mahallede oturuyorum eve gitmeden çenene bakmak isterim demiştim 3 gün sonra sen ben yorulmayım diye yarın hastaneye gelebiliceğini söylemiştin dedi.
  Ben gelmemi sana ikna etirebilmiştim. Vişnelikten oraya gelmem sürmüştü sen yinede beklemiştin. Halbiki hastaneden eve uğramasam beklemezdin dedi gülen yüzüyle o beyaz melek bende güldüm o an beklemeyi çok gördüğü dükkanda yatıyordum oysa kaç gündür garip. Neyse dediki

  Seni görüp muayne ettiğimde o şekilde tüm gün çalıştığını anladığımda çok şaşırmıştım sen ise buneki ağrımıyor en azından bir zamanlar belim de şöyle olmuştu dediğinde hayranlık duymuştum sen adandığın saydığın insanlar için heşeyi yapabiliyordun. Gelgit gelgit çenen güzelene kadar kurduğumuz samimiyette seni daçok yakından tanıdım okadar doluydunki kaşındakine anlatmaya başladığında hiç duymuyorsun dedi bu benim istediğim seydı dedi tartılmadan safça sohbet seni dinlemek kendimi iyi hisseddiriyor ama pisikolojin için endişe etmeye başladım ben nezaman yorum yapsam şikayet ettiğin insanları koruyordun sahiplenmek sende hastalığa yapılanlar delirmene neden olmuş diye konuştum ilerleyen aylarda tefonla dertleşmemiz sohbet beni bir parçan haline soktu sana hep sesimi duyurmaya ben burdayım demeye çalıştım ama asla duymadın sesimi çıkarmadım çünki kinin ve sana yapılanlardan soyutlanıp düzeldiğini ve bunu benimle yendiğini görmek beni tarifsiz mutlu etmeye yetiyordu sen herşeyi anlattık ca seni ezberliyor o suyun etkisinde kay boluyordum sonra o gün geldi dedi
  bana yeşilgözlü meleği o günü şöyle anlattı:

  kızsanda nefrette etsen aileni düşünmeden duramıyor onların yinede sana ihtiyacı olduğunu düşünüyordun herşeylerini ailesini yaptıklarını bilsen bile siste saklanıyor acını içine akıtıyordun ama gizli gizli yaptıklarını öğrenince çıldırdın ve şuan burda bu evde yiz dedi.
  Ve ekledi
  Sen mükemmel bir insansın eminim o kadında çok üzülmüştür ama yapıcak bişey yok sen beklemek uğruna herşeyini gurur para eşya mal herşeyini kaybettin artık buna dur diyip nefes alırsan ve arkana bakıp gene konuşmak istersen bu arkadaşınla sadece ara severek gelirim dedi

  On anladın bende bu dün yanın bir parçasıyım ve biri benim hiçkimsem yokken bile yanımda olmuş ışık olmuş can olmuş kan olmuş destek olmuş bir kadının hak ettiği kadar asil hak ettiği kadar nice kadın dan daha kadınmış oda bende herşeyimizi bizi anlayamicak canlı türlerine vermişiz ve son anda bulup sayesinde başkasının canına kastetmeyip allaha havale etmişim.

  Şimdi peki nelermi oluyor::
  Ben kafa yapımdan dolayı resmi olarak boşanmadan beyaz meleğe çiçek dahi almicam elini tutup gözlerinde kaybolmicak ona adanmicam 
  Şuan hala dertleşiriz ve sayesinde kara meleğide anlamaya çalışıyorum hatta bana ters dahi olsa saygı duymaya çalışıyorum oda bir insan bir kadın oğlumun annesi ve çoook azda olsa elvet belki üzülmüş belkide artık gazalıp aynı hataları hayatında yapmıyordur ama öyle yada böyle bir hikaye bitip zamanı geldiğinde bir hikaye başlıcak bunu biliyorum ve mutluyum onca yanlızlık ve acıdan sonra hatta burdan çarşıya taşınıp daha çok çalışıp yeniden doğum oğlumada yeni geliceğimede sahip çıka bilirim benim anladığım yapmaya çalıştığım ve şuan yaşananlar bu takip edenler olursa eyer ilerde yaşananları hikayeme yine eklerim ARKADAŞLAR HAYAT GÜZEL VE HERKES AYNI BU HAYATTA VE HERKES CAN KİNİN ÖFKENEN ÇOK SAHİPLENMENİN ANLAMI YOK BİR DÜŞÜNÜRÜN DEDİĞİ GİBİ --- DÜŞÜNÜYORUM, DEMEK Kİ VARIM BENİM LAFIM HAYATTAN KORKMA BİTTİ DEME UNUTMA KORKDUĞUN ŞEY SENİ ÖLDÜRÜR
  Benden bukadar arkadaşlar saat 04:19 iyi uykular size


 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş