Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

rüyada ağlayan bebek sesi duymak rüyada ağlayan bebek görmek ne anlama gelir Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Rüyada Ağlayan Gelin Görmek Rüyada Ağlayan Kadın Görmek
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

  Bebek (canlı)

  yeni doğmuş çocuk üzüntü ve kedere cahil halkı hoş tutmaya Yerde bulunan kız çocuğunu oradan kaldırıp kucağına almak her türlü hayra pek yakında kavuşmaya - yoksulsa zengin olması hasta ise şifa bulması sıkıntıda olanın bundan kurtulması gibi..-; Hassta olan erkek ve kadının çocuk doğurması iyileşmelerine delalet eder. ( Daha geniş tabir için Bakınız; Doğum Beşik Çocuk.)

  Rüyada yeni doğmuş bebek görülmüşse sıkıntı veren bir dönem geçirileceği ama sonra iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek eğlenceli bir yere davet edileceğine bebeği hediye ediyorsa pişman olacağı bir iş yapacağına işarettir.

  Bebek haberdir. Eğer bebek güzelse iyi bir haberdir. Çirkin cılız sıska bir bebek kötü haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek yakın zaman sonra para geleceğine işarettir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir. Rüyada yeni doğmuş bebek görmek sıkıntılı bir dönem geçirileceği ama bu sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek güzel bir yere davet edileceğine bebeği hediye ediyorsa sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır.

  Ağlayan bebek hastalığın ve hayal kırıklığının mutlu bebek mutluluğun habercisidir. Eğer bebeği emziriyorsanız yakın çevreden gelecek kötülüğe hazır olun.

  Rüyada bebek iyi habere işaret eder. Çıplak temiz bebek göz aydınıdır çok sevinç verir.

  Rüyada bebek görmek kismet açikligina sansa isarettir. Rüyasinda bir bebegi sevip oksadigini görmek bekleme-digi bir yerden bir haber alacagina; bebegin agladigini ve onu susturmaya çalistigini görmek bir ticaretten kazanç için ugrastigina; bir bebegi bir bahçede veya cami avlusunda terk edilmis olarak buldugunu görmek uzak akrabasindan beklemedigi bir mirasa konacagina; bir bebegin besigini salladigini görmek bir ise girip mutlu olacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada erkek çocuk görmek müjdeye isaret eder. Rüyada kiz çocugu görmek ise bolluga serefe zorluktan sonra kolayliga isaret eder. Kiz çocugunu görmek sevinçli bir isle karsilasilacagina isaret eder.

  Bebek haberdir. Güzel bir bebek iyi haberdir. Çirkin cılız sıska bir bebek tatsız haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek kısa süre sonra para geleceğini bildirir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir.

  Bebek haberdir. Güzel bir bebek iyi haberdir. Çirkin cılız sıska bir bebek tatsız haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek kısa süre sonra para geleceğini bildirir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir.

  -----------------------------------------------------------------------

  Bebek (yenı dogan)

  Bu pek de hayirli bir rüya degildir. Eger çocuk çok güzel giydirilmis ve kundaklanmis saglikli ve neseli ise sikinti önemsiz olup çabuk geçecek demektir. Bakim-siz aglayan ve özellikle çiplak çocuk görmek o kimsenin tövbe etmesine yorumlanir. Fakir birisi kendisini anadan dogma bir çocuk olarak görseonun zenginlesecegi manasina gelir. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş