Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

rüyada çay görmek ne demek rüyada çay görmek neye işarettir ? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Rüyada Kel Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir - Rüyada
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Çay Görmek Ne Demek

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Çay Görmek

  Rüyada çay içtigini görmek iyiye yorumlanır. Bir kahvehanede arkadaşlarıyla birlikte çay içtigini gören, işinde ve hayatında mutlu bir ömür sürer. Evinde misafirlerine çay ikram ettigini veya böyle bir yerde kendisine ikram edilen çayı içtigini görmek, herkes tarafından saygı gören bir kişi olduğuna ve bütün tanıdıkları tarafından sevildigine delalet eder. Bir dükkandan paketle çay satın aldıgını görmek, uzak bir akrabasının gönderdigi kıymetli bir hediyeyi alacagına, veya bir büyük adamdan menfaat görecegine işarettir. Eline aldıgı bir çay fincanını veya bardagını kaza ile üzerine döktügünü görmek, yapmak istedigi önemli bir işi yapamayacagına, bunun için büyük bir engelle karşılasacagına delalet eder. Rüyada çay görmek iyiye yorumlanır. Rüyada çay görmek, iş ve duygusal hayatınızda iyi yolda olduğunuza işarettir. Bir misafirlikte veya kahvede size çay ikram edildigini görmek, yeni bir iş veya memuriyet veya büyük bir kısmete ulaşacagınıza delalet eder. Çay bardagınızı kaşıkla karıştırdıgınız halde şekersiz olduğunu fark ettiginizi görmek, yapacagınız her hangi bir işte size engel olacak birilerinin bulunduguna, limonlu çay içtiginizi görmek, bir kişiden yardım göreceginize işarettir. Bazılarına göre rüyada çay içmek, zevke, neşeye ve keyfe işarettir. Billur bir kadehte berrak çay içmek hayır ve menfaate delalet eder. Bir rivayete göre iyi bir eşten hayırlı bir evlada delildir. Çay bulanık ve çok koyu renkte olursa keder ve akıntıdır. Çayın çok sıcak olması hastalıga, şekersiz olması kedere, toprak çanakta çay içmek, rızkta darlıga, adi bir kapta çay içmek fakirlige delalet eder.

  Çay içmek sıhhate, çay ikramı misafire. Çayı tarlasında yeşil görmek sevinçe, Kullanıma hazır kuru çay rızka delalet eder.

  Rüyada çay içmek iş ve aşk hayatınızda başarıya alamettir. Misafirlere çay doldurmak iyi haberler alacağınıza işarettir. Çayı devirip dökmek birtakım planlarınızın gerçekleşmiyeceğini belirtir .

  Misafirlere çay doldurmak iyi haberler alacağınıza yorumlanır. Başkalarına çay ikram etmek o insanın çevresinin genişleyeceğini belirtir. Rüyasında çay içen kimse, iş ve toplum yaşamında başarılı olur demektir. Pakette çay görmek yeni hayaller ve beklentiler olduğunu anlatır. Çayı devirip dökmek bazı planlarınızın sonuca ulaşmayacağını işaret eder.

  Rüyada içilen çay, iş yaşamında ve toplum yaşamında da başarı anlamına gelir.

  Rüyasında çay içen kimse, iş hayatında da toplum içinde de başarılı olur. Başkalarına ikram ederse, o insanın çevresi genişler. Yeni, değerli ahbaplar edinir. Paketle çay yepyeni umut ve beklentidir. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş