Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

saçların güzel görünmesi için yöntemler - saç bakımı hakkında - saç bakımında dikkat edilmesi gerekenler - saçların güzel görünmesi için ne yapmalı Fiziksel anlamda önemli

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Güzel Saçlara Nasıl Sahip Olunur

  Sponsorlu Bağlantılar
  saçların güzel görünmesi için yöntemler - saç bakımı hakkında - saç bakımında dikkat edilmesi gerekenler - saçların güzel görünmesi için ne yapmalı

  Fiziksel anlamda önemli bir yere sahip olan ve dış güzelliğin önemli unsurları “saçlar“, her daim bakımlı ve doğru öneriler ile şekillendirildiğinde, daha harika görünümlere kavuşabilir meleklerim… Her bayan saç bakımı ve şekillendirilmesi konusunda çeşitli bilgiler edinmeli ve her daim bu bilgiler ışığında, saçlarına özen göstermeli. İşte bu amaçtan dolayı hazırladığımız bu makalemizde, saç konusunda bilmeniz gereken birkaç detayı size sunuyoruz meleklerim… Bu öneriler ile sizlerde gerçek saç güzelliğini yakalayabilirsiniz.

  Doğal yolla kuruyan harika saçlar

  Sıcaklık uygun olduğu sürece, saçın doğal yollarla kurumasını sağlamak size zaman kazandırır ve harika görünmenizi sağlar. Birkaç saniyede deniz kıyısında uzanan kumsallar gibi güzel görünen saçlara sahip olmak için şunları yapın:

  Düz saçlar için:

  Islak saçlarınızı ortadan ayırın ve dörde bölün (her iki yanda iki parça) Her parçayı örün ve kendi kendine kurumasını sağlayın. Sabah vakit kaybetmemek için akşamdan saçınızı yıkayıp örebilirsiniz.

  Kuruduktan sonra örgüleri açın ve parmaklarınızla saçınızı dağıtın. Saçınızın kıvrılmasını önlemek için parlaklık veren serumdan az miktarda saçınıza sürün.

  Dalgalı ve kıvırcık saçlar için:

  Uçlarından başlayarak saçınıza saç köpüğü sürün. Daha sonra, işaret parmağınıza sararak saç tutamlarına şekil verin.

  Serafino, tamamen kuruyana kadar saçınıza dokunmamanızı öneriyor. Sert saç telleri, epidermi (saçın dış katmanı) kaldırarak saçın nemlenip kıvrılmasına davetiye çıkartabilir.

  Saçınız kuruduğunda, saç derinize hafifçe masaj yaparak saçlarınızı karıştırın.

  Saç bantlarına şans verin

  Saç aksesuarları, özellikle de saç bantlarını taktığınızda, birkaç saniye içinde saçlarınıza şekil vermiş olursunuz. “Saç bantları, sıcak günlerde saçınızın yüzünüze düşmesini önler ve saçı sıkı bir şekilde geride toplayarak yüzünüzün daha pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlar” diyor Serafino.

  Bildik saç bantları yerine, ensenizde bağlayacağınız bir eşarp da kullanabilirsiniz. (Üç ince kurdele veya eşarbı örmeyi de deneyebilirsiniz.) Eşarbı saç çizginizin 3-5 cm gerisinden takın. Saçınızda kayarsa, iki tokayı kulaklarınızın arkasında çapraz olarak eşarbın üzerine takın.

  Atkuyruğunuzu değiştirin

  Zamanınız dar olduğunda atkuyruğu en uygun çözümdür, fakat her gün bu yola başvurursanız monoton bir tarzınız olur. Her zamanki atkuyruğunuz yerine, hoş bir eşarp kullanarak daha gösterişli bir tarz oluşturabilirsiniz: Saçınızı sıkıca atkuyruğu yapın. Sonra, lastik bir bant üzerine eşarbı sarın, atkuyruğunun altından bağlayın ve uçlarını serbest bırakın. Saçınız ve eşarbınız yeterince uzun değilse, atkuyruğunu üçe ayırıp ikisine eşarbı ekleyerek, saçı eşarpla birlikte örün.

  Bu gibi yaratıcı ipuçlarıyla saçlarınıza kısa sürede harika şekiller vermek düşündüğünüzden çok daha kolay!

  Alıntıdır

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Sahip Ata (İshaklı) Kervansarayı nerede,Sahip Ata (İshaklı) Kervansarayı mimari özellikler
 3. Dökülen Saçlara Bakım Önerisi nedir dökülen saçlara bakım kürü,yıpranmış saçlar için saç m
 4. Bakımlı Ve Güzel Kadın Olmanın Yolları! Nasıl Güzel Bir Bayan Olunur?
 5. İnce Telli Saçlara Çözüm-İnce Telli Saçlara Kahveli Bakım- Saç Ve Vücut Bakımı
 6. Paylaş Facebook Twitter Google


 7. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş