Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Maydonozla cilt bakımı - Maydanozun cilde yararı - Maydanoz ile cilt kürü Her zaman bulabileceğiniz maydanoz ile hazırlayacağınız kür cil din izi korurken canlı görünmesini

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Maydonozla cilt bakımı - Maydanozun cilde yararı - Maydanoz ile cilt kürü

  Sponsorlu Bağlantılar
  Maydonozla cilt bakımı - Maydanozun cilde yararı - Maydanoz ile cilt kürü  Her zaman bulabileceğiniz maydanoz ile hazırlayacağınız kür cildinizi korurken canlı görünmesini sağlıyor. Maydanoz kürü nasıl hazırlanıyor nelere dikkat etmek gerekiyor? Gençleşmek cildi güzelleştirmek ve vücudunuzu arındırmak için bu kürü uygulayın.
  Cildi güzelleştiren maydanoz kürü!
  Maydanoz Kürü

  Saplı olarak 15-16 taze maydanozu elinle biraz parçalayıp mutfak robotunun veya blendırın içine at. (Maydanozlar taze sararmamıs ve de küçük yapraklı olmalıdır. İri yapraklı olan maydanozlar amaca uygun değildir. Onlar sadece gösterişlidir.) maydonoz suyuna (iki yemek kaşığı) yarım bardak klorsuz su ilave et. Mutfak robotunu çalıştır iyice karıştırdıktan sonra sabah kahvaltısından yarım saat önce aç karnına tamamını iç. Her defasında taze hazırlanmalıdır. En erken yarım saat sonra kahvaltıya başlanabilir. 15 gün ara vermeden her sabah bu kürü uygula sonra bir hafta ara ver. Bir hafta aradan sonra 15 gün aynı şekilde uygula ve kürü sonlandır. Beş-altı ay sonra durumuna göre bu kürü aynı şekilde tekrarlayabilirsin.

  Not: Hamileliğin ilk üç ayında maydanoz tüketirken ölçülü olmak ve eğer düşük tehlikesi varsa hamilelik boyunca maydanozdan tamamen uzak durmak gerekir.

  Düşük tansiyon şikâyetin varsa maydanoz kürünü dikkatli uygulamanızı öneririm. Çünkü maydanoz kürü tansiyon düşmesine neden olabilir.

  Maydanozun idrar söktürücü özelliği oldukça güçlüdür. Bu aynı zamanda vücuttan fazla su ve tuz atılması demektir. Eğer öğünlerinde bol bol taze maydanoz tüketme alışkanlığın varsa bu alışkanlığında ölçülü olman gerekir. Çünkü maydanoz su ve tuz dengesini olumsuz etkiler.  Cilt güzelliği ve vücudu arındırmak için
  Saplı olarak 15-16 tane taze maydanozu mutfak robotunuza veya blendırınıza elinizle biraz parçalayıp atınız ve üzerine yarım limon suyu (iki yemek kaşığı) ve yarım bardak su ilave ediniz. Mutfak robotunuzu çalıştırınız, iyice karıştırdıktan sonra sabah kahvaltısından en erken on dakika önce aç karnına tamamını içiniz. Onbeş gün ara vermeden her gün sabah bu kürü uygulayınız ve onbeş günlük uygulamadan sonra bir hafta ara veriniz. Bir hafta aradan sonra tekrar onbeş gün aynı şekilde uygulayınız ve kürü sonlandırınız. Beş-altı ay sonra durumunuza göre bu kürü aynı şekilde tekrar edebilirsiniz.

  Prof Dr İbrahim Adnan Saraçoğlu Yöntemleri[IMG]http://www.***************/images.gif[/IMG]

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Cilt kompresi nedir - kuru cilt kompresi - yağlı cilt cilt kompresi - normal cilt cilt kom
 3. Evde Yapacağımız Cilt Bakımı Kremleri, aktar, biberiye kremi, bitkisel cilt bakımı, canlan
 4. Erkekler için cilt bakımı, erkek cilt maskeleri, erkeklere cilt bakımı
 5. Cilt Bakımı Nasıl Yapılır - Cilt bakımı yapmanın püf noktaları
 6. Yaş ve Cilt Tipine Göre Cilt Bakımı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş