Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Doğru Şampuanı Kullanıyor musunuz? Anne lerimiz saç temizliği için tek tip sabun kullanırlardı. Zaman ilerledi , alışkanlıklar değişti. Her saç tipine hatta saç rengine özel

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Doğru Şampuanı Kullanıyor musunuz?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Doğru Şampuanı Kullanıyor musunuz?
  Annelerimiz saç temizliği için tek tip sabun kullanırlardı. Zaman ilerledi, alışkanlıklar değişti. Her saç tipine hatta saç rengine özel şampuanlar üretildi. Peki, saçınıza dost yani doğru şampuanı kullandığınızdan emin misiniz?
  Şampuan Seçimi
  Şampuan satın alırken üzerinde bulunan ibareli dikkatlice okumalı ve saç tipinize uygun olanı seçmelisiniz. Aksi halde saçlarınız aşırı kabarabilir, soluk görünebilir, cansızlaşabilir. Şampuan türlerinin saç üzerindeki etkisine yakından bakalım…

  Normal Saçlar

  Saçlarınız 2 gün boyunca yağlanmıyor ve doğal renginde görünüyorsa saç derinizin PH üretimi dengelidir. Bu tür saçlar için normal saçlara özel üretilen şampuanlar seçilmelidir.

  Normal saçlar için uygun şampuanlar saç derisindeki sebumu tüketmez ve saçı kolayca temizler.

  Yağlı Saçlar

  Saçınızı yıkadıktan bir gün sonra yağlanıyor ve parlıyorsa yağlı saç tipine sahipsiniz demektir. Bu tür saçlarda saç derisi aşırı derecede sebum üretir ve PH dengesi düzensizdir.

  Yağlı saçlar için üretilen şampuanlar saç derisini ve tellerini derinlemesine temizlerken fazla yağları arındırır. Günlük kullanım için uygun yağlı saç türüne özel şampuanları seçerseniz kuruluk sorunuyla karşılaşmazsınız.

  Kuru Saçlar

  Saç telleriniz kolayca kırılıyorsa, saçlarınızı yıkadıktan sonra 3 gün geçmiş olmasına saç derisinde yağlanma görünmüyorsa, mutlaka nemlendirme ihtiyacı duyuyorsanız kuru saç tipine sahipsiniz demektir.

  Saçlarınıza hacim kazandırmak ve yıpranmış saçlarınızı güçlendirmek için kuru saçlara özel şampuanları tercih etmelisiniz. Bu tür şampuanların içerisinde saç tellerini nemlendirici, saç derisindeki PH dengesini düzenleyici maddeler bulunmaktadır. Dolgunluk verici kuru saçlar için şampuanlar saçlarınızın zarar görmeden kolayca şekil almasını sağlar.

  Yıpranmış Saçlar

  Aşırı sıcak suyla yıkamak, çok sık fön çektirmek, kimyasal boya kullanmak, perma yaptırmak saçlarınızın yıpranmasına neden olur. Saç telleri dışarıdan zarar görür ve parlaklığını yitirir.

  Yıpranmış saçlarınız varsa mutlaka içeriğinde onarıcı özelliği olan maddeleri barındıran şampuanları tercih edin. Hayvansal protein içerikli yıpranmış saçlara özel şampuanları saçınızı dipten uca kadar besler, parlaklık kazanmasına yardımcı olur.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Aile Bireylerinizin Televizyon, Bilgisayar Ve Cep Telefonu Kullanımını Doğru Buluyor Musun
 3. Bir Konudaki Düşüncelerinizi Kanıtlamak İçin Bilimsel Olarak Kanıtlanabilen Bilgileri Kull
 4. Açık alanlarda sigara içilmesini doğru buluyor musunuz?
 5. Aşırı Bilgisayar Kullanıyor musunuz
 6. Doğru Nefes Alıyor musunuz?
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş