Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Kıvırçık Saçları Yatıştırma Yöntemleri Dalgaları yatıştırın Yaz geldi. Sıcak ve nem her türlü saçın elektriklenmesine neden olur ama en çok da kıvırcık saçların… Dalgalarınızı çevirin:

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kıvırçık Saçları Yatıştırma Yöntemleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kıvırçık Saçları Yatıştırma Yöntemleri

  Dalgaları yatıştırın


  Yaz geldi. Sıcak ve nem her türlü saçın elektriklenmesine neden olur ama en çok da kıvırcık saçların…

  Dalgalarınızı çevirin: Nemlendirici bir şampuan ve derin bir krem kullandıktan sonra saçlarınızı tarayın ve havluyla kurulayın. Her yerine jöle sürün ve parmaklarınızın etrafında sararak bütün bölümlerini kıvırın. Eğer tekdüze bir görünüm istemiyorsanız, ince saçlarınızın yanında kalın kıvırdığınız kısımlar da olsun.
  Parmak tarak: Saçlarınıza nemlendirici krem uyguladıktan sonra daha ıslakken geniş dişli bir tarakla tarayın. Şeklillendirici ürün sürün ve parmaklarınızla tarayın. Sakın fırçalamayın.
  Saçlarınıza dokunmayın: Bir kere saçlarınız kuruduktan sonra dokunmayın. Eğer tazelenmek istiyorsanız, dalgalarını dikkatlice parmaklarınızla ayırın. Ya da hafifçe sprey sıkın ve dalgaları güçlendirmek için hafifçe buruşturun.
  Nemi uzak tutun: Saçlarınızın nemle deliye dönmesinin nedeni, havadaki nemin saçın gövdesini genişletmesidir. Eğer saçlarınız krem doluysa nemin girmesi daha zordur. Yazın haftalık iyi kremlenmiş bir uygulama yapın. Her zaman nemlendirici bir şampuan ve krem kullanın. Eğer saçlarınız kalınsa, durulanmayan bir krem tercih edin.

  Saç tipinize uygun ürünler kullanın: Eğer saçlarınız inceyse, fazla krem kullanmamak konusunda dikkatli davranın. Jöle yerine köpük gibi hafif bir şekillendirici ürün kullanın.
  Dalga canlandırıcı bir ürün deneyin: Bazen 'hacim verici' olarak adlandırılan ve eczanelerde bulunan bu ürünler dalgaları belirginleştirir ama sert yapmazlar. Bunları ıslak saça diplerden uçlara doğru uygulayınız. Dalgalarınızı ellerinizle gevşeterek doğal olarak kurumasını sağlayın.
  Saçlarınızı kıvırın: Daha uzun zaman alır ama bigudi ya da maşa da dalgalarınızı belirginleştirirken elektriklenmeyi de azaltır.
  Doğru saç kesimini bulun: Bir kuaför saçı elektriklenmeyi artıracak ya da azaltacak şekilde kesebilir. Tıraş makinesi ile kesilmiş çok kıvırcık saç elektriklenebilir, örneğin. Öte yandan, eğer uzun kıvırcık saçlarınız varsa kuaför katlı açılar vererek dalgalarınızı arttırabilir.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Kıvırcık Mantarı Özellikleri
 3. 2018 Ebruli İpten Kıvırcık Atkı Modeli, Kıvırcık Atkı Modeli
 4. Kıvırcık saç modelleri
 5. Kan Şekerini Düşürme Yöntemleri, Dr. Mehmet Öz Kan Şekeri Düşürme Yöntemleri
 6. 2018 Gelin Saçları 2018 gelin saç stilleri - topuzlu gelin saçları 2018 - gelin saçı mode
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş