Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Cil din izin pul pul dökülmesin Cil din izi yıkarken soyma özelliği olan sentetik lif , eldiven yada sünger kullanın. Peelig özelliği taşıyan cilt temizleme

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Cildinizin pul pul dökülmesin

  Sponsorlu Bağlantılar
  Cildinizin pul pul dökülmesin

  Cildinizi yıkarken soyma özelliği olan sentetik lif, eldiven yada sünger kullanın. Peelig özelliği taşıyan cilt temizleme ürününü lifin, süngerin yada eldivenin üzerine dökün. Dairesel hareketlerle cildinizi ovun. Cildimizin en hassas bölgeleri olan boyun ve yüzünüzü ovarken çok nazik davranın. Cildi aşırı soyacak şekilde ovmayın. Aşırı sürtme ve soyma kılcal damarların zedelenmesine neden olabilir. Cildiniz kuru ve az yağlıysa hasar görebilir ve çatlamalar olabilir. Bu nedenle soyucu maddeyi dikkatli ve doğru miktarda kullanın, aşırıya kaçmayın. Aşırı temizleyici madde kullanımı yağ bezlerinin aşırı üretimine neden olabilir. Daha sonra cildinizi ovuşturmadan havluyu üzerine bastırarak kurulayın.

  Soyucu ürünlerin cildi kurutma özelliği vardır, soyucu ürünle cildimizi yıkadıktan sonra iyice nemlendirin. Mineral yağlar, lanolin ve hafif petrol içeren nemlendiricileri tercih edin.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Cevizle Güzellik Maskesi, cevizin mükemmel bir güzellik iksir, cildinizin sağlıklı bir gör
 3. Cildinizin Işıltısı Göz Kamaştırsın
 4. Paylaş Facebook Twitter Google


 5. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş