Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Hollywood Saç Uzmanlarından Tavsiyeler Saçınız ister Blake Livelyninki gibi uzun ve bohem görünümlü , ister Anne Hathavvayinki gibi şık ve omuz hizasında olsun , önemli

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Hollywood Saç Uzmanlarından Tavsiyeler

  Sponsorlu Bağlantılar
  Hollywood Saç Uzmanlarından Tavsiyeler

  Saçınız ister Blake Livelyninki gibi uzun ve bohem görünümlü, ister Anne Hathavvayinki gibi şık ve omuz hizasında olsun, önemli olan katlı bir kesime sahip olmasıdır. Reese Witherspoonun saç modellerini yaratan ünlü saç stilisti Mark Townsend, Saçlarınız kısa bile olsa, katlarınızın mümkün olduğunca uzun kesilmiş olmasına dikkat edin. Böylece hareket kazanırlar, diyor. Good to Great Hair kitabının yazarı ve Salma Hayekin saç stilisti Robert Vetica ekliyor: Kısa bir saç modeli tek boyda kesilmişse saç ağırlaşır, bu yüzden uçlarda mutlaka katlar olmalı.

  Her gün yıkamayın
  Townsend, Saçınızı her gün yıkarsanız saç derisinin daha fazla yağ üretmesine neden olursunuz, diyor. Egzersiz yapmış bile olsanız duş alın fakat şampuan kullanmayın. Bunun yerine parmaklarınızla başınıza masaj yapın. Böylece saçınızı yağdan arındırarak temizlemiş olursunuz. Ayrıca, kullandığınız şampuanın hacim verme özelliğinin olmasına dikkat edin.

  Doğru ürünleri seçin
  Büyük, yuvarlak bir fırça ve hacim verici sprey kullanarak saçlarınızda maksimum hareket yaratabilirsiniz. Saç diplerinize ve tüm saçınıza hacim verici sprey uygulayarak işe başlayın. Önce saçınızı iki yanda, başın üst bölümünde ve arkada olmak üzere dört parçaya ayırın. Yumuşak ve pürüzsüz saçlar için fön makinesi ve yuvarlak fırçayla her bir bölüm üzerinden defalarca geçin. Saçınız kuruduğunda, ayırdığınız bölümleri bükerek tokayla tutturun. Yaklaşık 10 dakika bekledikten sonra tokaları çıkarın ve saçınızı açarak parmaklarınızla şekillendirin. Eğer zamanınız kısıtlıysa, saçınızı henüz nemliyken ortadan ayırın ve iki yandan gevşek bir şekilde örün. Saçlarınız tamamen kuruduğunda, örgülerinizi açın ve parmaklarınızı kullanarak dağınık dalgalar yaratın.

  Renk önerileri
  Jessica Alba dahil pek çok ünlü isme hizmet veren renk uzmanı Robert Ramos, Gençken çekinmeden farklı renklerle deneyler yapabilirsiniz, diyor. New Yorktaki ünlü Anthony Leonard Salonun Renk Direktörü Anthony Palermo, eğer saçınızda radikal bir renk değişikliği yapacaksanız, bunu belli bir zaman içinde ve iki, üç işlemde tamamlamaya çalışmanızı öneriyor. Böylece saçınızın zarar görmesini ve kırılmasını engellersiniz.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 2018 Saç Aksesuarları Eski Hollywood Tarzı Saç Aksesuar Modelleri
 3. İyi Olma Sanatı, Eğerki Hasta Olmak İstemiyorsan Oku, Psikolojini Bozmak İstemiyorsan Oku,
 4. Beslenme Uzmanlarından Örnek Sahur Ve İftar Menüsü
 5. Olta balıkçısına tavsiyeler
 6. Uykusuzluk Çekenlere Tavsiyeler
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş