Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Saç dökülmesi için hangi şifalı bitkiler kullanılabilir? Saçların oluşumunda en önemli elementlerden biri çinko olduğundan , bol tahıl , özellikle de yulaf ile beslenmek saçları

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Saç dökülmesi için hangi şifalı bitkiler kullanılabilir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Saç dökülmesi için hangi şifalı bitkiler kullanılabilir?

  Saçların oluşumunda en önemli elementlerden biri çinko olduğundan, bol tahıl, özellikle de yulaf ile beslenmek saçları güçlendirecek ve dökülmeyi geciktirecektir.


  Fındık, ceviz ve üzüm gibi kuruyemişler de saç dökülmesini önleme özelliğine sahiptir. Ancak saç dökülmesini yalnızca beslenme ile önlemek zordur.


  Çalışmanızın etkili olması için beslenmenin yanı sıra saç derisine bitkisel uygulamalar da yapmanız gerekir. Zeytinyağı kafa derisinin pH dengesini düzenleyici bir maddedir.


  Saç diplerinize haftada bir kez pamukla zeytinyağı uygulayın. Bu şekilde 1 saat bekleyin ve saçınızı durulayın. Bu bakımda saf zeytinyağı kullanılırsa daha iyi sonuç verecektir.


  Bir başka yöntem de sarımsak, badem, çam terebentin ve havuç yağı gibi yağların karışımı ile saç derisine kür yapmaktır. Bu yağ bakımlarını birkaç ay düzenli uygulayarak saç dökülmesini durdurabilir, yeni saçlar çıkmasını sağlayabilirsiniz.


  Cilt sorunundan kaynaklanan saç dökülmeleri ve seyrelmelerinde ayrıca deriye sarımsak ve ısırganotu uygulamaları da başarılı sonuç vermektedir.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Diş ağrısı için şifalı bitkiler
 3. Adet Ağrılarına Bitkisel Çözümler, Adet Sancısına Ne İyi Gelir ,Adet Ağrıları İçin Şifalı
 4. Halsizlik İçin Şifalı Bitkiler, Halsizliğe İyi Gelen Şifalı Bitkiler Nelerdir
 5. Zona Için şifalı Bitkiler
 6. Kabızlık için şifalı bitkiler, Kabızlığa iyi gelen bitkiler
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş