Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Kıvırcık saçlara nasıl şekil verilmelidir , Kıvırcık saçlılar saçlarına nasıl şekil verebilir? Siyah saçla ilgili bilgileriniz arttıkça pek çok çeşidi olduğunu göreceksiniz. Siyah saç ,

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kıvırcık saçlılar saçlarına nasıl şekil verebilir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kıvırcık saçlara nasıl şekil verilmelidir, Kıvırcık saçlılar saçlarına nasıl şekil verebilir?

  Siyah saçla ilgili bilgileriniz arttıkça pek çok çeşidi olduğunu göreceksiniz. Siyah saç, kimisinde düzken, kimisinde hafif dalgalı ya da kıvır kıvır olabilir. Bukle boyları küçücük olabileceği gibi kocaman da olabilir. Ancak hepsinin bakımı aynıdır.

  Abartıya kaçmadan buklelerinizi sergilemek ister misiniz? Aşağıdaki 5 püf noktası bukleleriyle övünmek isteyen herkes için uygun…

  Duşta Şampuan Sürün

  Şampuan sürmek saçlarınıza bakmanın ve onları temizlemenin en doğru yoludur çünkü buklelerinizi aşağı doğru çeker. Buklelerinizle ne kadar oynarsanız o derece kabarırlar. Saçlarınızı aşağı doğru sarkıtıp yıkamak yerine, duşun altında kafanızı dik tutarak yıkamaya çalışın.

  Saçınızı Nemlendirin

  Dağılmayan kalıcı buklelerin sırlarından biri onları nemli tutmaktır. Nemlendirmek için yağ içeren ürünler yerine bakım kremleri kullanın ve derinlemesine bakım uygulayın. Unutmayın, kuru buklelerin dağılması çok kolay olur.

  Ürünleri Saçınız Islakken Uygulayın

  Şekil verme aşamasına geldiğinizde saçınızın olabildiğince ıslak olmasına dikkat edin. Şampuan ve bakım kremi sürdükten sonra havluyla kurulamayın. Saçınızdaki fazla suyu sıkın ve havluyu omuzlarınızın üzerine koyun.

  Duştan çıktıktan sonra, şekil verici ürünleri kullanmaya başlayın. Eğer saçlarınız bakım ürünü yokken kurumaya başlamışsa, o şekilde kurumaya devam etsin. Saç ıslakken ürünü sürmek bukleleri sabitleyecektir.

  Bukleler kümeleşmeye bayılır. Saç ıslakken, geniş ağızlı bir fırçayla fırçalayabilir, tarayabilir ya da parmaklarınızla açabilirsiniz. Bir buklenin diğeri üzerine binmeye çalıştığını fark edeceksiniz. En iyisi bukleleri doğal haline bırakmaktır.

  Saçınızı Bölümlere Ayırın

  Kullandığınız ürünlerden olabildiğince yararlanmak istiyorsanız, saçlarınızı bölümlere ayırmanız gerekir. Saçınızın sıklığına göre iki bölüm de olabilir sekiz bölüm de…

  Ayırdığınız bölümleri küçük tokalarla tutturun. En kolayı saçın arkasından başlamaktır. Ayırdığınız bölümlerden her birine, köklerden uca doğru ürünü uygulayın. O bölümle işiniz bitince, diğerine geçin. Saçı bölümlere ayırmadan ürünü uygularsanız, üstteki bukleler iyi şekil kazanırken, alttakiler dağılır.

  Bukleler Sertleştikten Sonra Onları Ellemeyin

  Sadece dalgalı saçı olanlar, dalgalarıyla oynayıp onları kıvırcıklaştırmaya çalışabilirler. Kıvırcık olan saçlarınızı ürün kuruduktan sonra tekrar ellemek, buklelerinizin dağılmasına neden olacaktır.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Maddeler Bazen Şekil Değiştirebilir Mi Nasıl
 3. evde kıvırcık saç nasıl yapılır
 4. Yumurtalı Kıvırcık Salata Tarifi, Nasıl Yapılır
 5. Güzel Şekilli Yazılar, Şekil Yazılar, En Şekil Yazılar, Face Şekil Yazıları, Face İçin En
 6. Fön Nasıl Çekilir Bayanlar Saçlarına Nasıl Fön Çekmeliler
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş