Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Gelin Saçı Nasıl Olmalı? Alışverişler , düzenlemeler , provalar derken düğün hazırlıklarında son aşamaya gelindi ve gelinliğin dışında makyaj ile saçlarınıza şekil verilmesi de çok

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

  Alışverişler, düzenlemeler, provalar derken düğün hazırlıklarında son aşamaya gelindi ve gelinliğin dışında makyaj ile saçlarınıza şekil verilmesi de çok önemli detaylar arasında. Eğer istediğiniz gibi bir saç modeli uygulanmazsa siz bütün gece bunun rahatsızlığını duyarsınız ve en güzel gününüz de zehir olabilir. Sorun yaşamamak için düğün öncesi bir çok model üzerinde düşünebilir hatta denemelerini yapabilirsiniz. Son an’a kadar bekleyip de kararsızlık ile hüzünlü bir düğünü yaşamak istemezsiniz.
  kadinlarsitesi.com olarak sizlere bu konuda yardımcı olmasını umduğumuz önerilerde bulunmak istiyoruz. Uygun bir saç modeliyle yüzünüzün istediğiniz bir bölümünü ön plana çıkarabilir ve gecenizi huzur içinde doyasıya mutlulukla yaşayabilirsiniz.

  Saçlarınızın uzun ya da kısa olması çok da önemli değil, sonuçta uygulanacak model size çok farklı bir görünüm hem de şıklık verecektir. Yalnız öncelikle yüz tipinizi belirleyip ona uygun modeli yaptırmak istemelisiniz. Kuaförünüz ile bu konuda uzun uzun görüşüp fikirlerini alarak istediğiniz modeli de değerlendirebilirsiniz.
  Düşüncelerine önem verdiğiniz bir arkadaşınızın size, kuaföre giderken eşlik etmesini isteyebilirsiniz, memnuniyetle kabul edecektir. Bu sayede karar vermenize yardımcı olabilir.

  Kuaföre giderken, duvağınızı ve saç aksesuarlarınızı yanınıza almalısınız, aksesuara uygun saç modellerinden birini seçeceğinize göre bu modelleri kuaförünüzle görüşebilir hatta en doğru en uygun model seçimi için gelinliğinizin ve takılarınızın fotoğraflarını da gösterebilirsiniz. Ayrıca gelinlikle birlikte düğünün nerede yapılacağı da uygulanacak saç modeli seçiminde önemlidir. Balo salonundaki düğünlerde topuz bir model şık bir taç ile tamamlanabilirken, kır düğünlerinde açık saçlarda serpme minik çiçekler çok hoş görünüm sergileyebilir.


  Tüm detaylar arasında hava koşullarını göz ardı etmemelisiniz. Yaz düğünlerinde genelde açık havada havuzbaşı ya da kır düğünü organizasyonları tercih edilir. Bu durumlarda havanın rüzgarlı olup olmayacağına dikkat edilmeli. Rüzgarlı bir günde saçlarınız dağılabilir o yüzden dağılmayacak bir model ve uygun aksesuarlar seçilmeli. Örneğin; saçlarınıza şık bir taç, şirin minik çiçekler, boncuklar ya da ışıltılı tokalar ile süsleyebilirsiniz.
  Gelinin tüm hazırlıkları detaylarıyla tamamlanırken damadı unutmamak gerekiyor.
  Gelin ile damat arasındaki boy farkı da mutlaka göz önünde bulundurulmalı. Arada boy farkı varsa uzun bir topuz ve yüksek topuklu ayakkabılarla boy farkını eşitleyebilirsiniz, eğer hemen hemen aynı boylardaysanız daha düz modellerde saç ve ayakkabı seçimleri doğru olacaktır. Saçlarınız başınızın arka tarafında hatta ensede toplanabilir.
  Yüz yapınız uygulanacak saç modelinde önemli elbette. Toplu gelinlerin yüzünü ince göstermek için yüze yanlardan ve kulak arkasından saçlar çıkarılabilir. İnce uzun yüz tipiniz varsa yüzünüze bir tutam saç düşürülerek yapılmış topuzlar uygun olmayabilir.
  Genelde klasik gelin başı topuz şeklinde yapılır ama siz klasik görünüm istemeyebilirsiniz. Saçlarınız kısaysa aksesuarlarla saçlarınızı renklendirebilir, çok şirin ve canlı görünümler verebilirsiniz.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 2018 Gelin saçı nasıl olmalı, İşte, gelin adayları için Kuaför ve Güzellik Salonu sahibi F
 3. 2018 Gelin Saçı Modellleri Gelin Saçı Gelin Saçı Modeli
 4. Topuz Sevmeyen Gelin Hanımlar, Gelin Saçı, Gelin Saçı Modelleri, Topuz Sevmeyen Gelinlere
 5. Gelin Başı, Gelin Saçı Ve Gelin Duvağınız Hakkında Ipuçları
 6. 2018 Gelin Saçı Modelleri Gelin Saçı Modelleri Hakkında - En güzel Gelin Saçı Modelleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş