Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Hipnozun Beyin Üzerindeki Olumsuz Etkileri Hipnoz beyin taramaları nda kullanılan bir yöntemdir. Beyni eskiye döndürerek geçmişi hatırlatma yoluyla sorunların derinine ve kaynağına inilebilir. Sigara içmeyi

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Hipnozun Beyin Üzerindeki Olumsuz Etkileri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Hipnozun Beyin Üzerindeki Olumsuz Etkileri

  Hipnoz beyin taramalarında kullanılan bir yöntemdir. Beyni eskiye döndürerek geçmişi hatırlatma yoluyla sorunların derinine ve kaynağına inilebilir.
  Sigara içmeyi durdurmak, bazı ciddi hastalıkların tedavisinde kullanılmak gibi faydaları vardır. Basit bir gevşeme ve uzman bir doktor ile bu sağlanır. Fonda hafif bir klasik müzik eşliğinde hastaya telkin verilir ve olmak istediği koşulları hayal etmesi sağlanır.

  Böylece zihin rahatlar ve sorunların kaynağı ile birlikte nasıl çözüm bulunacağı ortaya çıkar. Akıl hayal zihin üçlemesi burada rol alır. Konsantre için beyin dış kaynaklara kapatılır ve etkisi % 100 görülür. Çalışmanın lideri Dr William McGeown, psikoloji bölümünde öğretim görevlisidir.
  Hipnozun faydaları şu konularda etkilidir.Sigarayı bırakmak. kilo dengesini korumak, kilo vermek, stres kontrolü, konuşma becerilerini geliştirmek, utangaçlığı yenmek, fobileri yenmek, büyük acıların hafifletilmesi, tıbbi operasyonlarınyapılması, özgüven artışı, endişe, kaygı ve utangaçlığı azaltmak, fobileri yenmek, öğrenme kapasitesini artırmak, tıpta ameliyatlarda, ağrıların azaltılmasında ve alerjik bazı rahatsızlıkların tedavisinde.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Barajların İnsanlar Üzerindeki Olumsuz Etkileri
 3. Barajların Canlılar Üzerindeki Olumsuz Etkileri
 4. Beyin göçünün ülke gelişimi üzerine olumlu ve olumsuz etkileri nelerdir
 5. savaşların insanlar üzerindeki olumsuz etkileri
 6. müziğin insan üzerindeki olumsuz etkileri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş