Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Ashley Judd Biyografi , Ashley Judd Kimdir ? Ashley Judd hayatı , Ashley Judd hakında bilgi 19.04.1968 , Los Angeles / California doğumlu aktrisin küçüklüğü

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Ashley Judd Biyografi, Ashley Judd Kimdir

  Sponsorlu Bağlantılar




  Ashley Judd Biyografi, Ashley Judd Kimdir ?


  Ashley Judd hayatı,
  Ashley Judd hakında bilgi



  19.04.1968, Los Angeles / California doğumlu aktrisin küçüklüğü son derece fakir bir aile ortamı içinde geçer. Evlerinde elektrik, su ve telefon olmayan, sebzelerini kendileri yetiştiren ve evde sabun yapan anne ve ablasıyla beraber yaşayan Ashley, toplam 12 değişik okulda okur. Annesi Naomi ve ablası Wynonna balkonlarında halk müziği söylerlerken kendi kitap okumayı tercih eder. University of Kentucky'de Fransızca okuyan Ashley, Afrikaya Peace corps (Barış görevlisi) olarak gider. Bu arada anne ve ablası müzik dünyasında fırtına gibi eserler ve hayal edemeyecekleri kadar zengin olurlar.
  Ablasının tavsiyesi üzerine Hollywood'a gelen Ashley, geldiği gün gittiği aktör ajansına yazılmayı başarır ve ilk aktörluk seçimlerine gider. Christian Slater'in başrolde oynadığı "Kuffs" filminde önerilen çıplak sahneyi beğenmeyen Ashley'e, yapımcılar filmi çevirdiği takdirde "Wife of paint store owner" filminde de rol alabileceğini söylerler. Bu filmden sonra TV dizisi "Star Trek The next generation" de rol alan aktris, bu arada yine bir TV filmi olan "Ruby in paradise" filmiyle 93 yılında Sundance Film FestivaliI'nde Grand Jury ödülünü kazanır.
  Annesiyle aynı filmde oynamamak için Kenny Rogers'in kendisine teklif ettiği "Rio Diablo" filmindeki rolü kabul etmeyen Ashley, bugüne kadar birçok filmde yardımcı aktris rolüyle karşımıza çıkar. Bunlar: "Heat" -Val Kilmer'in karısı rolünde, "A time to kill" - Matthew McConaughey'nin karısı rolünde. Luke Perry ile başrolleri paylaştığı "Normal life" filminde başrolü deneyen aktris, Marilyn Monroe'u canlandırdığı "Norma Jean and Marilyn" TV filmiyle Emmy ve Altın Küre'ye aday gösterilir. Robert De Niro, Matthew McConoughey ve Michael Bolton'la geçmişte romantik ilişkisi olan aktris, küçüklüğündeki hayallerini gerçekleştirmek üzere Tennessee'de 100 yıllık bir ev aldı.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Ashley Tisdale Resimleri, Ashley Tisdale Fotoğrafları
 3. Arkesilaos Kimdir – Biyografisi, Hayatı ve Eserleri Biyografi Kimdir
 4. Beste Bereket kimdir, biyografi , resimleri Biyografi Kimdir
 5. Adolf Hitler Kimdir, Yaşamı, Hayatı, Yaptıkları Biyografi Kimdir
 6. Vahideddin Han kimdir, biyografi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş