Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Hayatımızdaki Değişikliklere , Ayrılık lara Tekbaşınalığa Bakış Açımız Nasıl Olabilir? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Parayı İcat Etmeleri Lidyalıların Yaşamlarında Ne Gibi Değişikliklere Yol Açmış

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Hayatımızdaki Değişikliklere, Ayrılıklara Tekbaşınalığa Bakış Açımız Nasıl Olabilir

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  • Yaşamımız ayrılıkla başlar DOĞUMLA; ayrılıkla biter ÖLÜMLE iki uç arasında sayılamayacak kadar ayrılık yaşarız.

  • Yaşayan hiçbir şey 1 dk. önce olduğunun aynısı kalmaz. İlişkilerimizde doğası gereği sürekli değişim içindedir. Bu her iki kişinin de değişim içinde olmasındandır.

  • Zaman deneyimlerimizin, niteliklerini de değişime uğratır. Geçmişte yaşanmış bir deneyimin duygusunu, atmosferini, yada heyecanını aynı biçimde yaşamak olanaksızdır.

  • Derinden sevdiğimiz kişilerden ayrılmak bir değişim yaratır, ama bu değişimin verdiği acıyı daha az duymak için yapacağımız şey herşeyi unutmaya çalışmak olmamalıdır.Geçmişe perde çekmek iyi bir yol değildir, onlar birer birer aklımıza geldiğinde onları kabullenmek ve bizde yarattığı duyguları deneyimlemek, en iyi şeydir.

  • Tekbaşınalığımızı yaşamak için kendimize yeterli zaman ayırmaya izin vermeliyiz. Kendimize sahip olmak; duygularımıza ve düşüncelerimize sahip olmaktır. Eğer onları kabullenirsek, tekbaşına olduğumuz zamanların tadını çıkarabiliriz.


  • Başımıza ne geldiği önemli değildir, önemli olan başımıza gelen şeye nasıl tepki verdiğimizdir. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş