Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

PROF.DR.MEHMET ÖZ NAR MEYVESİNİ ANLATIYOR. Artık meşhur kalp doktoru Prof.Mehmet Öz’ü tanımıyanınız yoktur.Kendisi Amerika’da olmasına rağmen yurdumuzda katıldığı proğramlar ve yayınlanan kitapları dolayısıyla aileden biri

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Prof.dr.mehmet öz Nar Meyvesini Anlatıyor.

  Sponsorlu Bağlantılar
  PROF.DR.MEHMET ÖZ NAR MEYVESİNİ ANLATIYOR.

  Artık meşhur kalp doktoru Prof.Mehmet Öz’ü tanımıyanınız yoktur.Kendisi Amerika’da olmasına rağmen yurdumuzda katıldığı proğramlar ve yayınlanan kitapları dolayısıyla aileden biri gibi oldu.

  Sağlıklı yaşam ve kalp sağlığı hakkında söyledikleri gerçekten çok önemli.Geçenlerde Televizyonda katıldığı bir proğramda izledim.Benim de çok sevdiğim ve mutfağımdan eksik etmediğim bir meyveden bahsediyordu,hangi meyve olabilir,tabi ki nar.Soyması zahmetli olsada yemesi bir o kadar zevkli.yararları da saymakla bitmeyecek kadar çok.Ben özellikle Nar suyunu çok seviyorum.

  Prof.dr. Mehmet Öz’ün anlattıklarını aklımda kaldığı kadar sizlere aktarayım.Başta prosta ve cilt kanserine iyi geliyor.Güçlü bir anti oksidan özelliği bulunduğundan bağışıklık sistemini güçlendiriyor.Kolesterolü ve şekeri dengeliyor.İshali kesiyor,enfeksiyonları önlüyor.Mutlaka daha başka bir sürü faydası vardır,ama benim aklımda kalanlar bunlar.Sizin de eklemek istediğiniz yararları varsa yorum bölümüne ekleyerek bizimle paylaşabilirsiniz.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Türkiye'nin İlk Kadın Bakanı Prof. Dr. Türkan Akyol
 3. Tarihteki İlk Kadın Bakan : Prof. Dr. Türkan Akyol Kimdir?
 4. Mehmet Akif Ersoy özgeçmiş, Mehmet Akifin özgeçmişi
 5. Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu Biyografi Kimdir
 6. Prof. Dr İbrahim Saraçoğlu'ndan Mucizevi Formüller
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş