Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

BÖBREK TAŞLARI İÇİN MISIR PÜSKÜLÜ Mısır püskülünün faydaları artık pek çoğumuz öğredik. Mısır püskülü , mısırın üzerinde bulunan , kahverenkli , ipliksi görüntüdeki uzantılardır. Aslında

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Böbrek Taşları Için Mısır Püskülü

  Sponsorlu Bağlantılar
  BÖBREK TAŞLARI İÇİN MISIR PÜSKÜLÜ


  Mısır püskülünün faydaları artık pek çoğumuz öğredik. Mısır püskülü, mısırın üzerinde bulunan, kahverenkli, ipliksi görüntüdeki uzantılardır. Aslında bu püsküller mısırın, şekil değiştirmiş çiçekleridir. Mısır püskülleri, hem çok iyi bir yatıştırıcı, hem de bulunmaz bir idrar söktürücüdür. İçeriğinde bulunan, glikoz, maltoz gibi şekerler, steroller ve bol miktarda potasyum tuzu bulunan mısır püskülü; mide, bağırsak ve idrar yolları için, en küçük bir sakınca görmeden, rahatlıkla kullanılabilir.
  Bu püsküller en zorlu böbrek ve idrar kesesi taşlarını harekete geçirir, romatizma ve gut hastalıkları sancılarını yatıştırır. Kum veya taş sancısı başladığında, bol bol idrara çıkmak, bu dayanılmaz acılardan bir an önce kurtulmanıza yardımcı olacaktır.
  MISIR PÜSKÜLÜ ÇAYININ HAZIRLANIŞI : Böbrek taşları,idrar kesesi taşları, romatizma ve gut (damla) hastalığı için hazırlanabişlecek mısır püskülü çayı için ; iki tutam veya bir avuç mısır püskülünü bir litre suya atın ve 15 dakika kadar kaynatın. Süzdükten sonra elde edeceğiniz çaydan, günde 5-6 çay fincanı içebilirsiniz. İçerken içine bir parça şeker atıp tadlandırabilirsiniz.İdrarı çoğaltarak organizmayı temizleyen mısır püskülü, toksinleri dışarı atmaya da yardımcı olur. Karaciğer ve kalp çalışmalarını düzenler. Beyin dahil tüm organların verimlerini artırır. Yalnız idrar yolları hastalıkları için değil, zehir üretici, özellikle iltihaplı hastalıklara karşı gelmesiyle de doktorların değerli ve önemli bir yardımcısıdır.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Böbrek taşları nasıl oluşur nasıl tedavi edilir
 3. Böbrek taşları nasıl oluşur
 4. Böbrek taşları hangi nedenlerle oluşur?
 5. Böbrek taşları kimlerde oluşur?
 6. Ender Saraç mısır püskülü kiraz sapı, Ender Saraç Zayıflatıcı çay tarifi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş