Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

SİLKROAD HIZLI LVL ATLAMA BUNLARA UYARSANIZ ÇOK KOLAY LVL ATLARSINIZ (GARANTİ) POWER LEVELING (hizli Seviye atlama) Hizli lvl atlamak icin genelde insanlar kesebilecegi en cok
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Silkroad Hızlı Lvl Atlama Bunlara Uyarsanız çok Kolay Lvl Atlarsınız (garanti)

  Sponsorlu Bağlantılar
  SİLKROAD HIZLI LVL ATLAMA BUNLARA UYARSANIZ ÇOK KOLAY LVL ATLARSINIZ (GARANTİ)

  POWER LEVELING (hizli Seviye atlama)

  Hizli lvl atlamak icin genelde insanlar kesebilecegi en cok xp veren yaratigi kesmeye calisir. Dogrusunu soylemek gerekirse bu cok yanlis bir yaklasimdir, cok fazla zaman ve para harcamaniza sebep olur.

  Herseyden once hizli kosmak:
  Hizli kosmak yani lightning skillerinde wind walk serisini kullanmak hizli lvl atlamak icin cok onemlidir. Cunku hizli lvl atlamak sadece hizli yaratik kesmekle degil bunla beraber bir sonraki yaratiga da cabucak gitmekle olur. Ozellikle de zaten yavas lvl atlayan glavie ve bladerlar icin bu daha da fazla onem tasir.

  Yesil yaratiklar:
  Ozellikle full str oyuncular icin yesil yaratiklar oldurmek (kendilerinden 2 3 lvl assagida olan) beyaz yaratiklari oldurmekten cok daha hizli ve ucuzdur. Zor yaratik keserseniz yaratik basina daha cok skill harcamaniz gerekir, bu da daha cok zaman ve daha cok pot yani para demek olur. Yesilleri keserek yaratik basina daha az xp alio olabilirsiniz ama kesinlikle xp/zaman oraniniz daha yuksek olur ve hizli lvl bu sekilde atlanir.

  Tek nuke:
  Nukerlar icin en ii lvl kasabilcekleri yaratik, tek nuke kullanarak alabildikleri yaratiktir. Tek nukela oldurebileceginiz yaratigi bulun ve orada kasmaya baslayin.
  Sword kullanan nukerlar (mesela ben), 1 imbue(el yakma, fire force, thunder force...) icinde bir nuke hemen ardindan da seri bir sekilde soul cut gondererek kesebildikleri yaratiklarda da kasabilirler bu daha bile hizli olur.

  Iyi bir yer(spot):
  Yaratiklarin ii spawn ettigi (yeniden bittigi) ya da birbirlerine yakin olduklari bir yer yine zaman acisindan sizin icin cok ii olacagindan boyle bir yer bulmanizda yarar var. Boyle bir yer bulduktan soora inventory optimizasyonu yapmaniz lazim. Bir sonraki repaire kadar yetecek pot, pill vs yi ii ayarlamalisiniz ayrica topladiginiz itemlarla inventoryniz erkenden dolmasini istemiosaniz (ki bu gereksiz yere towna donmenize ya da bosu bosuna yerlere item atmaniza sebp olur) ona gore invde bosluk birakmalisiniz.
  alıntı

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Dünyanın en hızlı kuşu hangisidir en hızlı uçan kuş hangi kuşdur
 3. wolfteamda hızlı rütbe atlama hilesi
 4. Dünyanın En Hızlı Arabası Hangisidir, Dünyadaki En Hızlı Arabalar
 5. Hızlı Fotoğraf Basmayı kim buldu, hızlı fotoğraf basmanın icadı, hızlı fotoğraf baskısı na
 6. Tırnak uzatmanin cabuk yolu,Tırnak Uzatma ,Tırnak uzatmanın en kolay ve hızlı yolu
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş