Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Bruce Lee nasıl ölmüştür? Bruce Lee nasıl öldü ? Bruce Lee İlginçmiş ESRARENGİZ ÖLÜM 33 yaşındayken garip bir şekilde öldü. Ölümü üzerine pek çok hikaye
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Bruce Lee nasıl ölmüştür?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Bruce Lee nasıl ölmüştür?
  Bruce Lee nasıl öldü ?
  Bruce Lee

  İlginçmiş

  ESRARENGİZ ÖLÜM

  33 yaşındayken garip bir şekilde öldü. Ölümü üzerine pek çok hikaye anlatılır.  Bilinen şu ki: 20 Temmuz 1973 akşamı eşiyle dışarı çıkmak üzerelerken Bruce Lee kendisini yorgun hissettiğini söylemiş ve eşinin verdiği uyku ilacını alarak 'biraz dinlenmek üzere' yatağa uzanmış. Bir daha uyandırılamamış. Eşi durumu farkedip ambulans çağırdığında Bruce Lee hala yaşıyordu. Hastaneye ulaştırıldıktan kısa bir süre sonra 'beyin ödemi' nedeniyle öldüğü açıklandı.

  Fiziksel durumu çok iyi olarak bilinen Bruce Lee'nin 33 yaşında birden ölüvermesi hayranlarını kuşkulara yöneltti. Ölümünün 'doğal sebeplerden kaynaklanmadığı' iddia edildi.  Kimisi bunu 'evinde Feng Shui'nin yanlış uygulanması neticesinde kötü ruhların marifeti' olarak yorumlarken, kimisi eşinin ona verdiği uyku ilacını ölüm sebebi olarak gördü.  Bazı iddialara göre ise, 'dövüş sırlarını Batılılara vermesi nedeniyle' Çin mafyası tarafından öldürülmüştü.  Öldüğü sırada Enter the Dragon filmi henüz tamamlanmıştı ve gösterime girmesine bir kaç gün kalmıştı.'Ölüm Oyunu' filmi ise o sırada henüz tamamlanmamıştı. O film sonradan dublör kullanılarak ve Bruce Lee'nin senaryo üzerindeki son fikirleri hayata geçirilmeden bitirildi.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Mimar Sinan Nasıl Ölmüştür
 3. Prenses Diana kaç yaşında ölmüştür
 4. Hürrem Sultan'ın ilk oğlu ne zaman öldü kim öldürdü, Hürrem Sultan'ın ilk oğlu neden ölmüş
 5. Adile Naşit kaç yaşında ölmüştür?
 6. Atatürk kaç yılında ölmüştür?
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş