Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Buğday çimi sıkacağı ne işe yarar Buğday çimi sıkacağı nasıl kullanılır Buğday alternatif tıpta binlerce yıldır kullanılan bir besindir. Buğday çimi de , içeriğindeki mineral

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Buğday çimi sıkacağı nedir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Buğday çimi sıkacağı ne işe yarar
  Buğday çimi sıkacağı nasıl kullanılır


  Buğday alternatif tıpta binlerce yıldır kullanılan bir besindir. Buğday çimi de, içeriğindeki mineral, vitamin, klorofil gibi zengin besleyici gıda değeri ile kilo kontrollü sağlıklı beslenmeyi sağlayan bir üründür. Buğday çimi doğal haliyle tüketilebilir. Buğday çimi sıkacağı, evinizde bir “filizlendirici” ile yetiştirebileceğiniz buğday çiminin suyunu kolaylıkla çıkarabilmeniz için tasarlanmıştır.

  Elle çalışan buğday çimi suyu sıkacağı eski usul meyve-sebze sıkacağı yöntemiyle hazırlanmıştır. Elektrik vb ilave enerji gerektirmez. Taze biçtiğiniz buğday çimlerini sıkacağın üst bölümdeki hazneden koyun. Aletin üzerindeki kolu çevirerek buğday çimlerinin suyunu kolaylıkla çıkarabilirsiniz.

  Bir çay bardağı buğday çimi bir kilo taze yeşil sebzeye denk besin değeri taşır. Buğday çimi suyu B5, B1, B6, B3 Vitaminleri, C Vitamini, A Vitamini, E Vitamini, kalsiyum, demir, potasyum, magnezyum gibi organik minerallerle, çeşitli enzim, klorofil ve aminoasitleri de içerir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Buğday Çimi Nasıl Yenir
 3. Buğday Çimi Nasıl Yapılır, Nasıl Elde Edilir
 4. Marmara bölgesinde buğday üretimi, marmara bölgesindeki buğday üretim miktarı
 5. Ender Saraç buğday çimi yararları
 6. Buğday çimi sıkacağı ne işe yarar
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş