Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

E Devlet şifresi nereden ve nasıl alınır? E devret şifresi almak için yapılması gerekenler nelerdir? E Devlet şifresi hakkında bilgi. e-Devlet şifrenizi içeren zarfınızı PTT
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 27      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  E Devlet şifresi nereden ve nasıl alınır? E devret şifresi almak için yapılması gerekenler nelerdir? E Devlet şifresi hakkında bilgi.

  Sponsorlu Bağlantılar
  E Devlet şifresi nereden ve nasıl alınır? E devret şifresi almak için yapılması gerekenler nelerdir? E Devlet şifresi hakkında bilgi.


  e-Devlet şifrenizi içeren zarfınızı PTT Merkez Müdürlüklerinden, şahsen başvuru ile, üzerinde T.C. Kimlik numaranızın bulunduğu kimliğinizi ibraz ederek temin edebilirsiniz.

  Bu uygulama, sizin yerinize başka bir kişinin şifre alıp adınıza işlem yapmasının önüne geçilmesi için gerekmektedir. e-Devlet Kapısı üzerinden verilen hizmetler yüksek güvenlik seviyesi gerektirdiğinden, şifreler başvuru sahipleri için özel olarak oluşturulmaktadır. Bu nedenle ancak kimlik ibrazı ve şahsen başvuru ile şifreler verilmektedir.

  Şifre ilk alındığında PTT tarafından işlem masrafı olarak 1 TL tahsil edilmektedir. Şifrenin kaybedilmesi, unutulması vb. durumlarda PTT’den alınacak her şifre için ayrıca 10 TL ücret ödenmektedir. Bu işlem masrafı dışında herhangi bir yıllık ücret ödenmesi söz konusu değildir.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Ssk Gün Sorgulama E Devlet Şifresi İle
 3. E Devlet Şifresi Nasıl Alınır
 4. E devlet şifresi nedir, nasıl şifre alınır
 5. Rar şifresi kırma nasıl, Winrar,winzip dosyaları rar şifresi nasıl kırılır resimli anlatı
 6. Edevlet şifresi nasıl alınır
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş