Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Kılcal damar ve varislerin lazer ile tedavisi , varis Lazerle tedavi ne sıklıkla yapılmaktadır Bacak bölgesindeki varisler ve kılcal damar çatlamaları da lazer ile kolayca

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kılcal damar ve varislerin lazer ile tedavisi, varis Lazerle tedavi ne sıklıkla yapılmaktadır

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kılcal damar ve varislerin lazer ile tedavisi, varis Lazerle tedavi ne sıklıkla yapılmaktadır

  Bacak bölgesindeki varisler ve kılcal damar çatlamaları da lazer ile kolayca tedavi edilebilmektedir.Ayrıca doğumsal veya sonradanoluşmuş değişik tipteki damarsal lezyonlar(hemangiom, porto şarabı lekesi,yüz bölgesindeki telengektaziler vb.) için Amerika'dan FDA onayı alınmış etkinliği kanıtlanmış Long Pulse ND YAG lazer (HP SYNCHRO PLATFORM)ile başarıyla tedavi mümkün olmaktadır. Lazerle kılcal damar ve varis tedavisi

  Son yıllarda lazer tedavileri çok büyük aşama kaydetmiştir. Günümüzde lazerler pek çok alanda güvenle kullanılmaktadır. Bu heyecan verici gelişmeler özellikle bacak varislerinin mavi ve kırmızı renkte olanlarında, yüzde ve vücudun herhangi bir yerindeki damar genişlemelerinin lazerle tedavisini olanaklı kılmıştır.

  Lazerle tedaviler gittikçe popüler olmaktadır. Çünkü yan etkileri çok azdır ve tedaviden hemen sonra günlük aktivitelerinize dönmeniz mümkündür.

  Kimler lazerle tedaviden faydalanabilir?
  Kadın , erkek ve hatta çocuklarda lazerle tedavi mümkündür. Hem koyu tenli ve hem açık tenli kişilere lazer tedavisi yapılabilir. Tıbbi olarak uygun olup olmadığı uzman doktorlarca değerlendirildiği için en sağlıklı şekilde yapılır. Kanama bozukluğu, epilepsi hastaları, kalp pili taşıyan hastalar ve gebelere uygulama yapılmaz.

  Lazerle tedavi ne sıklıkla yapılmaktadır?
  Genellikle bir veya iki seans yeterlidir.2 seans arası ortalama 3-4haftadır. Bununla beraber tedavi sayısı damarların sayısı, rengi ve büyüklüğüne göre değişebilir.

  Lazerle tedavi ne kadar zaman alır?
  Tedavi uygulama süresi 15 dk ile 45 dk arasında değişir.
  Yan etkiler nelerdir ve tedavi sonrasında normal hayata geri dönülebilir mi?
  Bu tedavinin en güzel tarafı günlük aktivitelerinize hemen dönebilmenizdir. Ağrı şikayeti çok azdır.
  Yapılan alanlarda hafif kabarma ve kızarıklık görülebilir. Ancak bu şikayetler birkaç günde geriler. Uygulama sonrası güneşlenmemek gereklidir. İşlem genelde güneşin çok yoğun olduğu yaz aylarında yapılmaz ancak çok uygulamak gerekirse güneş koruyucu kremle bölge korunmalıdır.

  Lazerle hangi tip damarlar tedavi edilebilir?
  Lazer tedavisi bacak damarlarında özellikle ince kılcal damar tipindeki mavi ve kırmızı renkli damarlarda başarıyla uygulanır. Ayrıca yüzde yanak ve burun kenarındaki damar çatlamalarında ve gövdedeki kırmızı renkli benlerde de kullanılabilir.Doğumsal damarsal kırmzıı lekeler, hemangiomlar, yüzde damar çatlamalarına bağlı oluşan kızarıklıklar birkaç seansta güvenli bir şekilde tedavi edilebilir.
  Bacak varis ve kılcal damarlarının nedenleri Bacak bölgesinde ortaya çıkan varis ve genişlemiş kılcal damarlar, toplardamarların yetersiz çalışmasının
  (venyetmezliği) derideki belirtisidir. Hafif ven yetmezliği rahatsız edicidir ve kozmetik olarak kötü görünüme sebep olur. Ağır ven yetmezlikleri ise bacak hatta yaşam kaybına bile sebep olabilir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Damar Beni ben tedavisi - damar ben nedir - damar beni nasıl tedavi edilir
 3. Varis varis tedavisi - varisten kesin kurtulmanın yolu - varis oluşumunun sebebleri
 4. Varis NasıL Tedavi EdiLir
 5. Lazerle Kılcal Damar Tedavisi
 6. Astigmat Lazerle Tedavi Edilebilir
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş