Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Sürekli Cilt Temizliği Yapmak Zararlımı? Aşırı temizlik zararlı.. Cilt ken din i yenileyemiyor… Son yapılan bir araştır ma , aşırı temizliğin cil din ken din

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Sürekli Cilt Temizliği Yapmak Zararlımı?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Sürekli Cilt Temizliği Yapmak Zararlımı?

  Aşırı temizlik zararlı.. Cilt kendini yenileyemiyor… Son yapılan bir araştır ma, aşırı temizliğin cildin kendini yenilemesini engellediğini ortaya çıkardı. California Üniversitesi’nde yapılan çalışma, ciltteki bazı bakterilerin isilik ve mantar oluşumuna karşı koruyucu özelliği olduğunu, sık sık temizlik yapmanın bu bakterileri öldürdüğünü ortaya koydu.

  İltihabı önlüyor
  Dermato og Prof. Richard Gallo başkanlığındaki ekip, fare ve insan hücreleri üzerinde yaptığı araştırmada, deri yüzeyinde bulunan “stafilokok” adlı bakterilerin, yaralanmalardan sonra oluşabilecek iltihabı önleyebildiğini saptadı. Prof. Gallo, stafilo kok bakterisinin iltihabı önleme mekanizmasını ilk kez kendilerinin bulduklarını söyledi. “Parents Outloud” adlı bir sivil toplum grubu da, söz konusu araştırmanın, sağlık kaygısıyla çocukların üzerine titreyen annelerin yanlış davrandığı konusunda bilimsel destek sağladığını bildirdi.


  Grubun sözcüsü Margaret Morrissey, “Bu araştırma, çocukların sokağa çıkıp oynamalarının ve üst başlarını kirletmelerinin doğal olduğu konusunda iyi bir bilimsel kanıt olur sanırım” dedi.


  Morrissey, ebeveynlerin sürekli, çocuklarını temiz ve sağlıklı tutmak için antibakteriyel ürünler aldıklarını hatırlattı. “Toxic Childhood” adlı kitabın yazarı Sue Palmer da,çocukları sarıp sarmalamanın ve mikroplarla karşılaşmalarına izin vermemenin daha zararlı olduğunu” söyledi.

  Alerjiye karşı
  Bulgular, küçükken mikroplara maruz kalmanın, bağışıklık sistemini alerjileri önlemede savaşa hazırladığı yönündeki önceki araştırmaları destekliyor. “Hijyen hipotezi ” daha önce, gelişmiş ülkelerde giderek daha çok sayıda çocuğun egzama ve saman nezlesi gibi alerjilere yakalanmalarına açıklama getirmek için kullanılmıştı.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Cilt kompresi nedir - kuru cilt kompresi - yağlı cilt cilt kompresi - normal cilt cilt kom
 3. Yağlı cilt temizliği nasıl yapılır
 4. Evde Yapılabılecek Cilt Maskeleri - Dogal Cilt Maskeleri - Evde Cilt Temizliği
 5. Çikolata İle Cilt Temizliği
 6. Cilt temizliği
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş