Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

internetten adli sicil kaydı nasıl alınır ? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın İnternetten Lise Kaydı Nasıl Yapılır İnternetten Okul Kaydı Nasıl Yapılır adli sicil kaydım
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  İnternetten Adli Sicil Kaydı Nasıl Alınır

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  İnternetten Adli Sicil Kaydı Nasıl Alınır

  e-Devlet Kapısı üzerinden alınacak adli sicil kayıt belgelerinde bir barkod numarası da bulunuyor. Vatandaşların e-Devlet kapısından alacakları belgenin ne için kullanılacağı bilgisini, dikkatlice tanımlamaları gerekiyor.

  e-Devlet Kapısı kullanıcıları, çıktı alarak bu belgeyi ilgili kurumlarla paylaşabilecek. Paylaşım yapılan kurum yetkilileri, e-Devlet üzerinden giriş yaparak, belge üzerindeki barkod numarası ve belge sahibinin TC kimlik numarası ile belgenin orijinalini görüntüleyerek doğrulayabilecek.

  Dikkat:

  E-Devlet üzerinden bu belgeyi alabilmek için “e-Devlet Kapısının kayıtlı kullanıcısı” olmak gerektiğini unutmayın. E-Devlet kapısı kullanıcısı arasında bulunmayanların, en yakın PTT merkezlerine giderek şifrelerini alıp kayıtlı kullanıcı olmaları gerekmetedir.

  Adalet Bakanlığı Adlî Sicil ve İstatistik Genel Müdürlüğü merkez veri tabanındaki adlî sicil ve arşiv kayıtlarınızı sorgulayabilirsiniz.

  Adli Sicil Kaydı Sorgulaması İçin TIKLAYINIZ 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş