Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Hem Zayıflayın Hem Göğüsleriniz Büyüsün , karından alınan yağlarla göğüs büyültme ameliyatları , karın bölgesi yağlarıyla meme büyütme ameliyatları Kadın ların en çok istediği iki

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Hem Zayıflayın Hem Göğüsleriniz Büyüsün, karından alınan yağlarla göğüs büyültme ameliyatları, karın bölgesi yağlarıyla meme büyütme ameliyatları

  Sponsorlu Bağlantılar
  Hem Zayıflayın Hem Göğüsleriniz Büyüsün, karından alınan yağlarla göğüs büyültme ameliyatları, karın bölgesi yağlarıyla meme büyütme ameliyatları

  Kadınların en çok istediği iki şey nedir?” denildiğinde akla gelen iki cevap plastik cerrahide birleşti. Kadınlar, artık fazla kilolarından kurtulduklarında göğüsleri de büyüyecek.


  Amerika ve İngiltere’de önümüzdeki yılın başında uygulanmaya başlayacak olan teknikle liposuction yöntemiyle “aşk simidi” denilen bölgeden ve karından alınacak yağlar, hasta istediği takdirde göğüslerini dolgunlaştırmak için kullanılabilecek.


  Araştırma sürecinde testleri sürdüren Amerikalı ve İngiliz plastik cerrahlar, “aşk simidi” denilen bölgeden ve karından alınacak yağlarla, hasta istediği takdirde göğüslerini büyütmekle doğal bir görünüm elde ettiklerini ifade ediyorlar.


  Japonya’da keşfedildi


  “Japonya’da keşfedilen yöntem Amerika’da iyice geliştirildi ve iyi bir lojistik ve beceri gerektirmekte” diyor bu ameliyat tekniğini kliniğinde uygulayan Feller. Cerrah, kaslara zarar vermeden elips biçimindeki dokuyu damarlarla birlikte karın duvarından alıyor ve uygun biçimde kesiyor ve boşalmış meme yerinin yerine yerleştiriyor. Doğal beden dokusuyla yapılan meme yenileme ameliyatı Avrupa genelinde 200 cerrah tarafından uygulanmakta.


  Tekniğin Amerikalı öncülerinden olan Robert Allen’in meme yenileme operasyonlarıyla ilgili uzun vadeli araştırmasını yapmış olduğu Louisiana Devlet Üniversitesi’nde, yöntemin diğerlerinden hem daha güvenli hem de daha iyi olduğu anlaşıldı. Hatta doğal yağ dokusuyla gerçekleştirilen ameliyatların sadece %1’inde karın yağıyla yenilenen meme kalıcı olmamış.


  Yaşam kalitesi iyi


  Kanada’da da ise karın ve memenin dört saatlik tek bir girişimde ameliyat edildiği, sağlıklı operasyon tekniğinin maliyeti üzerine yapılan araştırmalar ‘DIEP Flap’ (operasyon yönteminin İngilizce kısaltılmışı: Deep Inferior Epigastric Artery Perforator Flap) tekniğinin lehine sonuçlandı. Amerika’daki 9.000 dolarlık (Avrupa’da en az 15.000 Euro) yenilenme ameliyatı kas dokusu implantından daha pahalı olmamasına rağmen, daha iyi bir yaşam kalitesi sunmakta. Yapay implant’lara karşın, doğal yağ dokusundan elde edilen meme, hastanın bedeniyle uyumlu olarak şişmanlayıp, zayıfladığı gibi onunla birlikte yaşlanıyor. Ve bir kez bedenle kaynaştıktan sonra ömür boyu kalıcılığını koruyor.


  Bedenle kaynaşıyor


  Karından alınan parçadaki damarlar ve sinirler meme damarları ve sinirleriyle bağlandıktan sonra, elips biçimindeki karın parçası meme boşluğunun üzerine yerleştirilerek dikiliyor. Dikiş izi genelde bikini sınırında kalıyor. Ameliyattan sonraki 48 saat ise çok önemli. Bu süre içinde ameliyatlı bölgenin ısısı dikkatle takip ediliyor. Sonuçta bu süre içinde memeye dönüşen karın dokusunun yaşayıp yaşamayacağı anlaşılıyor. Bu kritik devre atlatıldıktan sonra yenilenmiş organ sadece birkaç hafta içinde bedenle kaynaşabiliyor.


  8 kadından biri


  Dünya genelinde sekiz kadından biri her yıl kanser yüzünden mastekomi ameliyatı olmak zorunda. Dişiliğin, cinselliğin ve anneliğin sembolü olan memenin yokluğu kadınların çoğunda güçlü travmalara neden oluyor. Almanya’da gerçekleştirilen bir araştırmaya göre dokuz kadında birinde görülen meme kanseri yılda 45.000 yeni vakayla en sık yaşanan kanser türü.


  Ülkemizde de uygulanıyor


  Este Klinik’ten Plastik Cerrah Opr. Dr. Dilek Avşar, ülkemizde de karın bölgesinden alınan yağlarla doğal göğüs büyütme işleminin uygulandığını ve doğallığı yönünden tercih edilebilecek bir göğüs büyütme yöntemi olduğunu ifade ediyor.


  Bu tekniği ülkemizde uygulayan estetik cerrahlardan Prof. Dr. Nazım Durak şu açıklamayı yaptı: “Meme kanseri nedeniyle göğsü alının bayanlara tek seansta karından alınan doku parçasıyla eski memenin aynısı 2 saatlik ameliyatla gerçekleşiyor. Yaşam boyu yeni memesiyle hasta mutlu oluyor. Bunun fiyatı ise 5-10 bin dolar arasında.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Hamilelik sonrası estetik, Genital estetik, Meme estetiği, Karın estetiği, Liposuction, Ha
 3. Kanser nedeniyle alınan memenin yerine hemen protez takılabilirmi, meme kanseri Ve Meme Pr
 4. Göğüslerde Estetik Ameliyatı, meme estettik ameliyatları, Kimler göğüs estetik ameliyata u
 5. Göğüs küçültme estetiği, Hangi koşullarda göğüs küçültme ameliyatı uygulanabilir, meme küc
 6. Küçük Göğüslere İzsiz Ameliyat, iz bırakmayan meme ameliyatları, iz olmadan yapılan meme a
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş