Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Afyon Kocatepe Üniversitesi hakkında bilgi (Üniversiteler) Şehir : Afyon Telefon No : 0 272 228 10 92 Web Adresi : www.aku.edu.tr 1992 yılında kuruldu. Yerleşim:

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Afyon Kocatepe Üniversitesi hakkında bilgi

  Sponsorlu Bağlantılar
  Afyon Kocatepe Üniversitesi hakkında bilgi
  (Üniversiteler)
  Şehir : Afyon
  Telefon No : 0 272 228 10 92
  Web Adresi : www.aku.edu.tr
  1992 yılında kuruldu.
  Yerleşim: Üniversite fakülte, enstitü ve yüksekokulları Ahmet Necdet Sezer, Ali Çetinkaya, Ahmet Karahisari, Özerler, Uşak kampüsleri olmak üzere 5 kampüste toplanmış durumda.


  Eğitim: Türkçe olarak yapılıyor(iktisadi ve idari bilimler fakültesi bölümünde isteyen öğrencilere kontenjan dahilinde bir yıl süreyle İngilizce hazırlık programı uygulanıyor. Hazırlık program süresi öğretim süresine dahil değildir.)
  Akademik birimler: 12 fakülte, 3 enstitü, 4 yüksekokul, 16 meslek yüksekokulu, 1 konservatuar, 11 araştırma ve uygulama merkezi bulunuyor.
  Barınma: Afyon ve Uşak’da toplam 7 yurtla barınma ihtiyacı gideriliyor. 910 kız, 1 000 erkek kapasiteli bu yurtların dışında 21 özel yurt, 500 kız, 1 100 erkek öğrenciye hizmet veriyor.
  Beslenme: Üniversitenin her biriminde ucuz ve kaliteli yemek ile kafeterya hizmetleri sunuluyor. Maddi olanakları yetersiz öğrencilere üniversite, imkanları ölçüsünde yardımcı oluyor.
  Teknoloji: Network, PC ve MAC sistemleri olarak yeni ve gelişmiş donanımlarıyla, yazıcı, plotter ve modem gibi çevre birimlerden oluşan makine parkı ve zengin program kütüphanesi sayesinde üniversitenin içinden ve dışından gelecek tüm bilgisayar hizmeti taleplerine cevap verilebilecek organizasyon kurulmuş durumda. Ayrıca internet kanalıyla uluslararası veri ağlarına giriş sağlanıyor.
  Sağlık hizmetleri: Üniversitenin Mediko-Sosyal Merkezi’nde 3 doktor ve 1 hemşire bulunuyor.
  Spor tesisleri: Dört adet tenis kortu, 1 200m’lik yürüyüş parkuru, tribünlü bir futbol sahası, kapalı spor salonu, basketbol ve voleybol sahaları mevcut.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Afyon Kocatepe Üniversitesinde Hangi Bölümler Var
 3. Afyon Kocatepe Üniversitesi - Afyon
 4. Afyon Kocatepe Üniversitesi bilgileri
 5. Afyon Kocatepe Üniversitesi hangi yıl kurulmuştur
 6. Afyon Hakkında Bilgi, Afyon ili Tanıtımı, Afyon ili hakkında Bilgi,Afyon iklimi,tarihçesi,
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş