Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Akdeniz Üniversitesi hakkında bilgi (Üniversiteler) Şehir : Antalya Telefon No : 0 242 310 15 01 Web Adresi : www.akdeniz.edu.tr 1982 yılında kuruldu. Yerleşim: Dumlupınar

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Akdeniz Üniversitesi hakkında bilgi

  Sponsorlu Bağlantılar
  Akdeniz Üniversitesi hakkında bilgi
  (Üniversiteler)
  Şehir : Antalya
  Telefon No : 0 242 310 15 01
  Web Adresi : www.akdeniz.edu.tr
  1982 yılında kuruldu.
  Yerleşim: Dumlupınar bulvarı sınırından 3 700 000 m2 arazi üzerine kurulu.


  Eğitim: Türkçe olarak yapılıyor (Teknik bilimler meslek yüksekokulunda zorunlu ortak yabancı dil sadece İngilizcedir).
  Akademik birimler: Bünyesinde 13 fakülte, 4 yüksekokul (lisans düzeyinde) 6 yüksekokul (Önlisans düzeyinde), 1 konservatuar, 4 enstitü bulunuyor.
  Barınma: Kampüs içerisinde kredi yurtlar kurumuna ait 1 002 kişilik yurt bulunuyor. 1500 kişilik yeni bir öğrenci yurdu inşaatı sürüyor. Ayrıca Elmalı ilçesinde kız öğrenciler için 50 kişilik yurt hizmet veriyor.
  Beslenme: Kampüs içinde bulunan yemekhane ihtiyacı karşılıyor. Yemekten faydalanmak isteyen öğrenciler, yemek katılım payı olarak yemek maliyetinin yarısını ödüyor, geriye kalan yarısı da sosyal hizmetler bütçesinden karşılanıyor.
  Teknoloji: Üniversite birimlerinde, bölümlerin ihtiyacını karşılayan uygulama laboratuvarları ile bilgisayar destekli laboratuvarlar bulunuyor.
  Sağlık hizmetleri: Sağlık hizmetini kampüs sahasında bulunan Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı Mediko-Sosyal Merkezi veriyor, hastalar gerekli görüldüğü durumlarda film, tahlil, ileri tetkik ve tedaviler için üniversite hastanesine sevk edilerek tedavileri sağlanıyor. Mediko-Sosyal Merkezi’nde değişik branşlarda 9 poliklinik bulunup, burada 7 uzman doktor, 2 pratisyen hekim, 4 diş hekimi ve yeterli sayıda diğer sağlık personeli hizmet veriyor.
  Spor tesisleri:Çim futbol sahası, oyun salonları(biriç, tavla, bilardo), 3 adet tenis kortu, 1 yüzme havuzu, suni bir gölet ve çevresinde yürüme parkuru mevcut.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Adıyaman Üniversitesi hakkında bilgi
 3. Duygu Akdeniz kimdir, Duygu Akdeniz hayatı, Duygu Akdeniz hakkında bilgi, Duygu Akdeniz bi
 4. Ankara Üniversitesi hakkında bilgi
 5. Afyon Kocatepe Üniversitesi hakkında bilgi
 6. Adnan Menderes Üniversitesi hakkında bilgi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş