Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Ruh Eşimi Arıyorum Ama Var mı ? Ruh Eşimi Arıyorum Ama Var mı? İnsan aşık olunca ne kadar saçma hareketler yapabiliyor , değil mi? Vücudumuzun

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Ruh Eşimi Arıyorum Ama Var mı ?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Ruh Eşimi Arıyorum Ama Var mı ?
  Ruh Eşimi Arıyorum Ama Var mı?  İnsan aşık olunca ne kadar saçma hareketler yapabiliyor, değil mi? Vücudumuzun dengesi bozuluyor. Akıl, mantık devre dışı kalıyor.  Aşk dediğin, gördüğün anda bir yanardağdan fışkırır gibi patlayarak da oluşabilir; zaman içinde sakin ve sessizce de çarpabilir. Aşkın psikolojik etkileri hepimizde farklı gösteriyor kendini. Acaba ruh eşi diye aradığımız kişi, aşka aynı tepkileri veren midir?

  Diğer yarımızı bulmak için uğraşıyoruz ama gerçekte öyle biri var mı? Ruh eşiniz nasıl biri olursa, bu doğru bir ilişki haline gelir? Sizin gibi düşünen, sizin gibi davranan bir eş mi tercih edersiniz?

  Uyumluluk, ilişkinin devam etmesi için mutlaka gereklidir ancak aklıma takılan, aynılık da birlikteliğe katkı sağlar mı? İnsan sürekli bir aynayla dolaşırsa, bu yaşamı cehenneme çevirmez mi?

  Ruh eşinizin, sizin kopyanız olması, ilişkiyi daha çıkmaza sürekler diye düşünüyorum. İnsanın kendini karşısındaki kişide görmesi, öncelikle bireysel sorunlarını halletmiş olmasına bağlıdır. Bu derece olgun bir ruha erişmek, kaçımıza nasip olur ki?

  Kendimize dışarıdan bakmak ne kadar zor, ne derece büyük bir uğraş ister. Bize göre son derece doğal olan tavırlarımız veya farkında olmadığımız davranışlarımız, başkaları için çekilmez olabilir. Bunu anlamamız, diğer yarım dediğimiz kişinin tıpkı bizim gibi hareket etmesiyle başlayabilir. Biraz akıllı ve düşünen bir yapımız varsa, kendimizdeki hatalı tavırları değiştiririz. Peki, ya ruh eşimiz değiştiremezse?

  Madalyonun diğer yüzünü çevirelim. Ruh eşimizin bizde olmayan yanları tamamlaması, ilişkiyi nasıl etkiler? Bu kulağa daha hoş geliyor sanırım. Lafta güzel olan bu durum, hayatın içinde seyir halindeyken de, aynı şekilde şık durur mu?

  Diyelim ki, ben çok müsrif bir kişiyim. Elimde bir türlü para tutamıyorum. Ruh eşim, bende olmayan yanları tamamlayan biriyse; muhtemelen cimri veya tutumlu olacaktır. Bu durumda, her alışveriş sonrası kavga çıkmaz mı? Diğer olasılığı değerlendirelim. Ruh eşim de aynı benim gibiyse, ay başında kira nasıl ödenecek? İkimiz de elimizdeki parayı savuruyorsak, birlikte yaşarken ciddi sorunlar çıkmaz mı?


  Konu ister aşk olsun, ister meşk, her yerde ve her zaman denge gerekiyor. İlişkilerde önemli olan, diğer yarınızı veya ruh eşinizi bulmak değil; ilişkinizi zaman içinde ruh eşi haline getirmek. İyi ve kötü yanları doğru tartıp, içine biraz fedakarlık koyup, sevgi ve saygıyı dostluğa bağlayıp, uyumu yakalamak gerekiyor. Yoksa, ruh eşinden bol ne var?  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Eşimi Ailesinden Nasıl Uzaklaştırırım
 3. Eşimi Ailesinden Kıskanıyorum Ne Yapmalıyım
 4. Eşimi Ailesinden Nasıl Soğuturum
 5. Soner Sarıkabadayı - Seveni Arıyorum gitar notası, Soner Sarıkabadayı - Seveni Arıyorum ak
 6. Can Dotlar Arıyorum
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş